Біля стадіону «Україна» у Львові планують збудувати новий житловий квартал

8615 6
Земельні ділянки перебувають в оренді скандального забудовника.
Фото: gppgle-maps

Фото: gppgle-maps

Поблизу стадіону «Україна» у Львові планують збудувати новий житловий квартал із офісами, висотність яких сягатиме 18 поверхів. Про це йдеться у детальному плані території в районі вулиці Липова Алея, який оприлюднили на сайті Львівської міської ради.

Читайте також: Львівським «Карпатам» погодили реконструкцію стадіону «Україна»

Нині на місці забудови розташований критий торговий комплекс «Україна» та відкрита парковка. Висота житлової забудови коливатиметься від 4-5 та 8-18 поверхів, а на території нового кварталу облаштують наземний та підземний паркінги. У кварталі також запроектували офісні та громадські будівлі, зокрема – дитячий садочок. Усередині кварталу облаштують пішохідну зону та дитячі майданчики. Від стадіону «Україна» житловий квартал відділять шумовідбивними екранами та лінією озеленення.

Всього у будинках буде 776 квартир на майже 2,5 тис. мешканців. Офіси та житло будуватимуть за кошти інвестора, а облаштувати проектовані вулиці та заїзди мають за кошти міста.

Детальний план території охоплює площу 7,6 га та земельні ділянки 0,8 та 2 га, які розташовані у районі вулиці Липова Алея та стадіону «Україна». Реалізувати проект ДПТ планують за 15-20 років.

Додамо, що торік влітку депутати передали земельну ділянку площею 2 га у межах ДПТ для ТзОВ «Актив-Комплект» в оренду на 10 років для обслуговування торгового комплексу, а у лютому депутати передали сусідню земельну ділянку площею 0,8 га в межах ДПТ цій же компанії для обслуговування торгового комплексу та будівництва багаторівневого паркінгу.

Згідно з даними системи Youcontrol, власником компанії є Олексій Різник, який водночас є адвокатом львівського бізнесмена те депутата Григорія Козловського. Його фірма під приводом реконструкції зруйнувала історичну віллу у Стрийському парку.

Детальний план розробило ТзОВ «Студія 5Ф». Згідно з даними системи Youcontrol, засновником та директором фірми, а за сумісництвом і головним архітектором проекту є Андрій Ігнатюк. Він же розробляв проект реконструкції Винниківського озера та був одним із засновників ЖБК Avalon Garden. 

Читайте також: ФК «Карпати» отримали особливі умови оренди стадіону «Україна»

5 серпня відбудеться громадське слухання детального плану території у приміщенні Личаківської районної адміністрації (вул. Левицького, 67). Початок о 18:00.

Читайте також:
24 Липня, 2019 19:41
666 ... але то я трохи не те сказав ... відчувається , що "L." добре володіє темою про львівські забудови( і забудовників) ... а от про аФторів отаких "творів" такого не скажеш ... вони і українську мову вивчали , та не вивчили ... " .. плануюють збудувати житловий квартал із офісами , висотність яких сягатиме 18 поверхів .." ... це ж , плявааще , яким тре бути освіченим , щоби отаке народити ! ... Слава Україні ! ...
24 Липня, 2019 19:29
666 ... але ж і вміє бла-бла-бла отой "L" ! ...
24 Липня, 2019 19:23
L. Таки надрукували.
* На "Твоєму місті" вчора публікується інтерв'ю Чаплінського, у якому на запитання "ТМ" "Чого, на вашу думку, з точки зору архітектури і урбаністики бракує Львову?" і бла-бла-бла головний архітектор відповідає: "Спорткомплекс генеруватиме Львову майбутніх олімпійських чемпіонів, а конгрес-центр — гроші. Його ідеально було б збудувати у районі рогатки між вулицями Шевченка та Городоцькою. Також Львову потрібна велика кількість недорогих офісів та комунальних коворкінгів." Як чудово і як гарно, правда?
* Сьогодні на сайті ЛМР з'являється інформація про те, шо на місці ринку коло стадіону "Україна" буде зведено більше десяти висоток, деякі з котрих матимуть висоту понад 70 м. Тобто, не зелений парк, яким, власне, пожертвували свого часу для ринку, і навіть не спорткомплекс "для майбутніх олімпійських чемпіонів" (якому там набагато більш підходяще місце), про шо там з розумним виразом обличчя мріяв вголос (а насправді, не перепрошую, бо так і є -- с_ц_я_в в очі) Чаплінський, а ше одна клоака з дешевим житлом для різного роду "доїжджєючіх".
* Впродовж місяця відбудеться аж одне (!) громадське слухання, на яке вкотре прийде якийсь простачок "автор проекту/архітектор", якого пошлють віддуватися за інтереси забудовника і який буде шось цідити через зуби, вважаючи це відповіддю.
* "Рогатка" між вул. Шевченка та вул. Городоцькою, як це має сприйматися зі слів Чаплінського, буде забудовано будь-чим, але не тим, шо могло би бути в центрі. Чаплінський це назве "сучасною архітектурою", плюючи на архітектурну ідентичність, через яку, власне, туристи і відвідують Львів. Нагадую, пану "урбаністу" про туристичну привабливість архітектури Львова: їхати в інші міста України "на каву" рівноцінно їхати на Сихів "на каву". Шось не хочеться, та? Але "урбаністу" видно ліпше. Мабуть.
* У той час Садовий буде на камеру дуже "переживати" за стан мозаїчних рибок з "Океану", яких, очевидно, не відновити. Втім, за спиною куди злачніші місця, а "простий нарід" можна відволікти рибками.
* І фокус грубими пальцями: чий підпис стоятиме на всіх документах?
Іронічно виглядає, шо 6 лютого 2019 р. була опублікована стаття "Як планують реконструювати стадіон «Україна» у Львові". Дурні "Карпати", будьте як Гріша К. Юліане, лопата вже більша за самого тебе?
24 Липня, 2019 19:19
666 ... але ви не пояснили як в оті 18 метрів вбудуються 8-18 поверхові будівлі , що передбачені в плані забудови ...
24 Липня, 2019 19:15
666 ... о диво дивнеє ! ... поки я сходив перевірити , чи ознайомились ви із ст.92 Кодексу України про адміністративні порушення , оті 11-цять восьмиметрових багатоповерхівок "виросли" на 10 метрів ...
24 Липня, 2019 19:05
666 ... і що то за "11 багатоповерхівок висотою до 8м " ? ... на кого наразі посилатиметесь ? ... ви там сьогодні точно щось не те з'їли ... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!