Поблизу театру Заньковецької посадили магнолії. Фото

2706 0
На місці аварійних каштанів тепер цвістимуть жовті магнолії.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

ЛКП «Інститут просторового розвитку» разом із театром імені Марії Заньковецької посадили сім десятирічних магноліїй «Yellow Bird» (пер. жовта пташка). Одне дерево коштує 4800 гривень. Загалом придбання усіх дерев витратили понад сорок тисяч гривень. 

Фото Олександра Шутюка

Фото Олександра Шутюка

«Спочатку я думала вибрати класичні рожеві магнолії. Втім, врешті-решт, ми обрали жовті, тому що це не лише оригінально, але й пасує оформленню театру», — розповіла у коментарі Tvoemisto.tv керівниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова.

Читайте також: «За кулісами. Театр імені Заньковецької»

Раніше поблизу театру росли аварійні каштани, які сягали четвертого поверху будівлі. Працівники театру звернулися до Галицької адміністрації, з проханням обстежити та за необхідності зрізати дерева. Допомогти зібрати кошти для нових деревпоблизу театру зголосилися в Інституті просторового розвитку. У березні тут зрізали каштани та вирішили посадити магнолії, адже це дерева середнього розміру, які можуть дорости до 15 метрів.

Ганна Аргірова

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!