На правах реклами

Ближче до пацієнтів: у Львові відкрили нову поліклініку Medicover. Фото, відео

15000 0
У Львові на вул. Стрийській, 204 відкрили нову поліклініку Medicover. Тут можна отримати консультацію при поганому самопочутті, пройти профілактичні обстеження та вакцинацію, оформити листок непрацездатності, а також обрати свого сімейного лікаря та укласти з ним електронну декларацію. Журналісти Tvoemisto.tv побували на відкритті та дізнались всі деталі про нову поліклініку.

Medicover – це міжнародна мережа медичних закладів з європейським рівнем сервісу та високими стандартами якості обслуговування пацієнтів. Поліклініка на вул. Стрийській – вже другий медзаклад Medicover у Львові. У місті вже давно працює Медичний центр Medicover на вул. Антоновича, 102. У планах відкриття 50 поліклінік по всій Україні.

«Для нас це справжнє свято – відкрилася перша філія нашого поліклінічного відділення. Ми стали ближчими до людей. У цьому густонаселеному районі Львова немає інших медичних закладів, отож очікуємо багато пацієнтів. Тут працюватиме біля 30 спеціалістів: сімейні лікарі, терапевти, педіатри, ендокринологи, імунолог, ревматолог, алерголог, ультразвуковики, акушер-гінеколог, вагітні зможуть стати в нас на облік», – розповіла Мирослава Децик, в.о. заступника головного лікаря Медичного центру Medicover.

Мирослава Децик

Людмила Соловей, сімейний лікар, завідуюча новим поліклінічним відділенням Медичного центру Medicover, каже, що в новій поліклініці можна буде не тільки пройти обстеження в лікарів, але й УЗ-діагностику та здати аналізи крові і зробити щеплення.

«Графік у нас складений так, щоб одночасно був на місці і педіатр, і терапевт. Окрім того, що тут можна пройти огляд, в нас облаштований кабінет щеплень, де вже в перший день провели вакцинації. Також тут є можливість викликати лікаря додому, отримати різноманітні довідки: листки непрацездатності, профілактичні довідки для школярів, тощо», – додає вона.

Людмила Соловей

Лікарі вже готові приймати пацієнтів у новому відділенні, в декого розписані всі години прийому на тиждень. Тут є все необхідне та нове обладнання, просторі сучасні кабінети окуліста, гінеколога, терапевтів, маніпуляційна, зручний дитячий куток.

«Я буду приймати 2 рази на тиждень, і це дуже зручно для моїх пацієнтів саме через розміщення поліклініки на вул. Стрийській, – розповіла Марта Ломіковська, лікар-імунолог, алерголог Медичного центру Medicover. – На наступний тиждень, до прикладу, вже все розписано, тому очікую велику кількість пацієнтів. Тут є маніпуляційна, всі аналізи можна буде здати на місці».

Зручніше стало й майбутнім мамам, адже у новій поліклініці можна встати на облік до гінеколога для спостереження вагітності. Тут облаштували сучасний просторий кабінет з усім необхідним обладнанням, щоб надавати амбулаторну гінекологічну допомогу найвищої якості. Жінки зможуть звертатись з будь-якими питаннями.

«Наш пріоритет – це перш за все профілактика, адже набагато легше попередити захворювання, ніж його лікувати. Вагітним у Medicover надається унікальна для Львова послуга – індивідуальний супровід у режимі 24/7. У новій поліклініці будуть працювати три лікарі-гінекологи», – розповідає Мар’яна Тенета, лікар акушер-гінеколог та лікар-генетик, завідуюча жіночою консультацією Медичного центру Medicover.

Поліклініка Medicover працює шість днів на тиждень (з понеділка по суботу) з 08:00 до 20:00. Здійснити запис на прийом найзручніше за безкоштовним багатоканальним телефоном 0-800-305-911 або на сайті medicover.com.ua.

Пропонуємо переглянути атмосферне відео з відкриття нової поліклініки Medicover, яке готували  до Дня захисту дітей:

Довідка. Медичний бренд Medicover представлений в Україні з 2014 року. Сьогодні до його локальної мережі входять:
  • Медичний центр Medicover у Львові (вул. Антоновича, 102), який надає широкий спектр медичних послуг, від сімейної медицини до хірургічних втручань. Центр має власну ендоскопічну операційну та клініко-діагностичну лабораторію.
  • Поліклініка Medicover (Львів, вул. Стрийська, 204).
  • Два Центри репродуктології «Інтерсоно Medicover Group» (у Львові на вул. Героїв УПА, 73 та в Ужгороді на пл. Ш. Петефі, 28).
  • Центр репродуктології Medicover Fertility (у Дніпрі на вул. В. Великого, 9)

Оксана Матійків

Фото: Вікторія Ейсмунт

Відео: Дмитро Тарадайка


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!