Львівські активісти бойкотуватимуть Alfa Jazz Fest

6457 90
Львівський активіст Олег Радик розповів, що цього року ГО «Економічний бойкот» проведе чергові акції, які будуть набагато помітніші, аніж у році минулому.

Як зазначив Олег Радик у коментарі для Tvoemisto.tv, цьогоріч активісти готуються провести помітний флешмоб.

«Пану Андрію Садовому і пану Михайлу Фрідману (засновник консорціуму «Альфа-груп», – ред) цього року буде набагато важче. Садовий задекларував боротьбу з російськими товарами та ОРДЛО, підтримав наші вимоги бойкоту, підтримав блокаду... А тепер я буду дивитися, як він сидітиме на російському фестивалі і розказуватиме, як торгувати з росіянами і ОРДЛО не можна, а музику і їх банківські послуги споживати можна»,  прокоментував Олег Радик. Він додав, що цього року до протесту мають підключитися добровольчі батальйони.

Читайте також: «Бити морди не будемо». Олег Радик про Дорна, Alfa Jazz та Економічний бойкот

Як прокоментував для dyvys.info міський голова Львова Андрій Садовий, відмовлятись від проведення фестивалю він не буде, адже фестиваль фінансується силами підприємств, що працюють в Україні.

Міський голова закликав думати про інтереси українців та львів’ян зокрема: «За час проведення фестивалю жоден російський артист, який підпадає під санкції, не був присутній на Alfa Jazz Fest, а заборонити приїжджати до Львова Касандрі, Чайна Мозес, Сандалес… це знущання над любителями хорошої музики. До того ж, це є люди, які мають по декілька відзнак Grammy, і власне їхній приїзд до Львова — це повага до України».

Читайте також: Організатори назвали першого хедлайнера Alfa Jazz Fest 2017 у Львові

Нагадаємо, Alfa Jazz Fest у Львові має відбутися 23-27-го червня 2017 року.

Підготувала Олеся Шеремета

 


Читайте також:
5 Березня, 2020 11:39
Jackson scott НАЙКРАЩУ КРЕДИТНУ КРЕДИТУ В ІНТЕРНЕТІ Я ЗНАЮ
                                  МЕНЕ ЗВАТИ
                               (DAVIN BROOKS)
Я хочу скористатися цією можливістю, щоб подякувати цьому великому кредиторові за те, що вони зробили після того, як їх зробили кілька шахрайських компаній, тоді я можу перейти через цю велику позикову позику Джексон Скотт, фінансову позикову фірму - вони найкращі позикодавці для мене. Мені все одно про інших вони дали мені свою позику, яку я шукав після того, як я втратив усе, що вони дали мені свою позику, тому якщо ви зацікавлені отримати Лос, зв’яжіться з ними сьогодні
  Через електронну пошту: [email protected]
Номер WhatsApp :: + 1 (437) -703-3498
5 Березня, 2020 11:39
Jackson scott НАЙКРАЩУ КРЕДИТНУ КРЕДИТУ В ІНТЕРНЕТІ Я ЗНАЮ
                                  МЕНЕ ЗВАТИ
                               (DAVIN BROOKS)
Я хочу скористатися цією можливістю, щоб подякувати цьому великому кредиторові за те, що вони зробили після того, як їх зробили кілька шахрайських компаній, тоді я можу перейти через цю велику позикову позику Джексон Скотт, фінансову позикову фірму - вони найкращі позикодавці для мене. Мені все одно про інших вони дали мені свою позику, яку я шукав після того, як я втратив усе, що вони дали мені свою позику, тому якщо ви зацікавлені отримати Лос, зв’яжіться з ними сьогодні
  Через електронну пошту: [email protected]
Номер WhatsApp :: + 1 (437) -703-3498
2 Березня, 2020 15:40
MARY MASON Фірма Sky Wealth Фірма, ми видаємо позики під процентну ставку 0f 3%.
Добрий день, сер / ма я.
Ми є приватною компанією, і ми пропонуємо позики за низькими відсотковими ставками, визначаючи розмір позики - від 100 мільйонів позичкових резервів на 1000 євро позики на розвиток бізнесу: конкурентоспроможність / розширення бізнесу.
(Номер Whatsapp: +79652625435)
Ми пропонуємо різноманітні позики
* Особисті позики (забезпечені та незабезпечені)
* Кредити для бізнесу (забезпечені та незабезпечені)
* Консолідаційна позика
Без попередніх зборів
Дякуємо, що знайшли час для читання цієї реклами. Для отримання додаткової інформації та запитів, надішліть нам електронну пошту вже сьогодні
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Місіс Мері Мейсон.
24 Лютого, 2020 13:18
Фінансова служба Льюїса Хорна Привіт, вам потрібна швидка позика з низькою процентною ставкою 3%? Фінансова служба Льюїса Хорна: Ми пропонуємо бізнес-позики, особисті позики, автокредитування, студентські кредити, консолідація боргу Кредит, наприклад, Незалежно від того, наскільки хороший ваш кредит. Ми можемо зробити своє Надання фінансових послуг численним клієнтам у всьому світі. За допомогою наших гнучких пакетів кредитування позики можуть бути доступні протягом дуже короткого часу Час на обробку та передачу позичальнику. Якщо вам потрібна швидка позика, зв’яжіться зі мною електронною поштою нижче: [email protected] Заповніть наступну інформацію нижче: Ім'я: Прізвище: Вік: Країна: Контактна інформація: Розмір позики: Тривалість позики: Електронна адреса: Спасибі ...
22 Лютого, 2020 05:28
MARY MASON Фірма Sky Wealth Фірма, ми видаємо позики під процентну ставку 0f 3%.
Добрий день, сер / ма я.
Ми є приватною компанією, і ми пропонуємо позики за низькими відсотковими ставками, визначаючи розмір позики, становить від 100 мільйонів кредитних резервів на 1000 євро позики для розвитку бізнесу: краєздатність / конкурентоспроможність для розширення бізнесу.
(Номер Whatsapp: +79652625435)
Ми пропонуємо різноманітні позики
* Особисті позики (забезпечені та незабезпечені)
* Кредити для бізнесу (забезпечені та незабезпечені)
* Консолідаційна позика
Без попередніх зборів
Дякуємо, що знайшли час для читання цього оголошення. Для отримання додаткової інформації та запитів, надішліть нам електронну пошту вже сьогодні
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Місіс Мері Мейсон.
22 Лютого, 2020 05:23
MRS Ruth ПРОПОЗИЦІЙНЕ ПРОПОНУВАННЯ Кредиту БЕЗ ПЕРШИХ ПОРОШТВ Привіт, які ваші фінансові потреби? Ми надаємо позики від мінімум від 2 000,00 до максимум 100 000 000,00 доларів США з комфортною тривалістю, що становить від 1 до 30 років, при дуже зниженій процентній ставці 3%. Вам потрібен бізнес-кредит? Вам потрібна особиста позика? Ви хочете придбати машину? Ви хочете рефінансувати? Вам потрібна іпотечна позика? Вам потрібен величезний капітал, щоб розпочати бізнес-пропозицію чи розширення? Ви втратили надію і думаєте, що виходу немає, а ваші фінансові навантаження все ще зберігаються? Будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами для можливого ділового співробітництва. Зв'яжіться з нами електронною поштою: [email protected].
22 Лютого, 2020 04:45
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Місіс Мері Мейсон.
22 Лютого, 2020 04:40
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Місіс Мері Мейсон.
21 Лютого, 2020 00:31
CROWNS Вам потрібна швидка позика для бізнесу або оплата рахунків під 2% процентної ставки? Ми пропонуємо бізнес-кредит, особисту позику, позику на житло, автокредит, студентський кредит, кредит на консолідацію боргів, наприклад Незалежно від вашої кредитної оцінки. Ми гарантуємо надання фінансових послуг нашим численним клієнтам у всьому світі. Максимальна тривалість періоду від 1 до 30 років, наша позика становить від $ 3 000 USD (Три тисячі доларів США) до $ 50 000 000,00USD. (П'ятдесят мільйонів доларів США). Ми тут, щоб задовольнити ваші фінансові потреби, надішліть нам електронну пошту через
електронна адреса: [email protected]
[***]s://bryancrownsloan.wixsite.com/bryancrownsservicelo
19 Лютого, 2020 17:20
Lenka Це сповіщає широку громадськість про те, що тепер легка позика видається під 2% відсоткової ставки, лише серйозні люди потрібні, щоб зареєструватися зараз, вказавши контактні дані нижче.
Whats'App Номер: +12247574068
Еміль: [email protected]
17 Лютого, 2020 12:21
FRED MOORE Вам потрібна термінова позика? Ми надаємо позики зацікавленим особам, які сумлінно шукають позику. Ми пропонуємо широкий спектр фінансових послуг: комерційне планування, комерційне фінансування та фінансування розвитку, іпотечний кредит та іпотечний кредит, консолідація боргів, бізнес-кредити, приватні позики, студентські кредити, кредити зі зниженою ставкою у розмірі 3%. Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання застави та незабезпеченої позики. Зацікавлені кандидати повинні зв’язатися з нами на електронну адресу: [email protected]
Контакт через WhatsApp: +919654763221 щиро, містер ФРЕД МУР
17 Лютого, 2020 12:05
FRED MOORE Вам потрібна термінова позика? Ми надаємо позики зацікавленим особам, які сумлінно шукають позику. Ми пропонуємо широкий спектр фінансових послуг: комерційне планування, комерційне фінансування та фінансування розвитку, іпотечний кредит та іпотечний кредит, консолідація боргів, бізнес-кредити, приватні позики, студентські кредити, кредити зі зниженою ставкою у розмірі 3%. Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання застави та незабезпеченої позики. Зацікавлені кандидати повинні зв’язатися з нами на електронну адресу: [email protected]
Контакт через WhatsApp: +919654763221 щиро, містер ФРЕД МУР
11 Лютого, 2020 22:29
Adrian Bayford Хороший день
Вам потрібна позика на будь-які цілі? Ви маєте фінансові проблеми? Бридж Фінанс Сервіс гарантується у наданні фінансових послуг клієнтам із вигідною процентною ставкою. Наші позики прості та швидкі. Зверніться до нас сьогодні, щоб отримати необхідну позику. Ми можемо співставити будь-яку позику із процентною ставкою 2% до вашого бюджету. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами через ([email protected])
8 Лютого, 2020 14:26
Mrs. linda Moore Ви перебуваєте в будь-якій фінансовій кризі, вам потрібна фінансова допомога? чи потрібні кошти для відкриття власного бізнесу? Вам потрібні кошти, щоб погасити свій борг, сплатити рахунки або почати хороший бізнес? У вас низький кредитний рейтинг і вам важко отримати послуги з капіталу від місцевих банків та інших фінансових установ? Ось ваш шанс отримати фінансові послуги від нашої компанії. Ми пропонуємо всі види кредитів окремим компаніям за ставкою 2%. Якщо вам потрібна позика, не соромтеся зв’язатися з нами електронною поштою: [email protected] або Whatsapp- +2348140675540
6 Лютого, 2020 14:53
Золота зірка фінансова кредитна Подати заявку на кредит тут сьогодні на золото зірка ФІНАНСОВОЇ компанії.
Ви отримаєте всі види кредиту всього за 2% ставки.
Ви можете зв'язатися з нами через нашу електронну адресу:
Електронна пошта: [email protected]
Важливе зауваження: будь ласка, будьте обережні в отриманні кредиту тут, тому що є так багато шахраїв тут. Тому, будь ласка, будьте обережні.
Золота зірка кредитна фірма
Краща кредитна компанія 2018/2019
2 Лютого, 2020 03:39
Loan Urgent Ми пропонуємо кредити в глобальному масштабі компаніям та фізичним особам. Вам потрібна фінансова допомога, чи потрібен вам кредит для оплати рахунків чи розширення бізнесу? Подайте заявку на отримання кредиту та отримайте схвалення менше ніж через 48 годин після отримання форми запиту. Ми пропонуємо всі категорії позик, такі як інвестиційний кредит, особистий кредит, кредит на авто та нерухомість та фінансова допомога за низькою процентною ставкою 3%. Наша кредитна програма дуже пряма і гнучка, оскільки ваше задоволення та фінансовий успіх - це наші цілі. Ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації, зв'яжіться з нами
В даний час
Електронна пошта: ([email protected])
1 Лютого, 2020 21:38
mrs ruth ПРОПОЗИЦІЙНЕ ПРОПОНУВАННЯ Кредиту БЕЗ ПЕРШИХ ПОРОШТВ Привіт, які ваші фінансові потреби? Ми надаємо позики від мінімум від 2 000,00 до максимум 100 000 000,00 доларів США з комфортною тривалістю, що становить від 1 до 30 років, при дуже зниженій процентній ставці 3%. Вам потрібен бізнес-кредит? Вам потрібна особиста позика? Ви хочете придбати машину? Ви хочете рефінансувати? Вам потрібна іпотечна позика? Вам потрібен величезний капітал, щоб розпочати свою бізнес-пропозицію чи розширення? Ви втратили надію і думаєте, що виходу немає, а ваші фінансові навантаження все ще зберігаються? Будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами для можливого ділового співробітництва. Зв'яжіться з нами електронною поштою: [email protected]
1 Лютого, 2020 21:37
happy day ПРОПОЗИЦІЙНЕ ПРОПОНУВАННЯ Кредиту БЕЗ ПЕРШИХ ПОРОШТВ Привіт, які ваші фінансові потреби? Ми надаємо позики від мінімум від 2 000,00 до максимум 100 000 000,00 доларів США з комфортною тривалістю, що становить від 1 до 30 років, при дуже зниженій процентній ставці 3%. Вам потрібен бізнес-кредит? Вам потрібна особиста позика? Ви хочете придбати машину? Ви хочете рефінансувати? Вам потрібна іпотечна позика? Вам потрібен величезний капітал, щоб розпочати свою бізнес-пропозицію чи розширення? Ви втратили надію і думаєте, що виходу немає, а ваші фінансові навантаження все ще зберігаються? Будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами для можливого ділового співробітництва. Зв'яжіться з нами електронною поштою: [email protected]
1 Лютого, 2020 05:39
Loan Urgent Я щасливий сьогодні, що отримав позику від цієї законної компанії після багатьох років фінансового спаду, і мене розірвали в процесі, поки я не зустрів цю чудову леді місіс Кайлу Абубакер, яка допомогла мені отримати кредит у розмірі 80 000 доларів та всіх претендентів на позики повинні зв’язатися з цією електронною поштою: via ([email protected])
31 Січня, 2020 23:09
Claudia Klein Привіт і Ласкаво просимо до послуг Spotcap Global Loit Services, мене звати Клаудія Клайн, я кредитор, а також кредитний консультант.
Вам дуже потрібна фінансова підтримка? вам потрібна позика на різні цілі? якщо ваша відповідь "так", я пораджу вам звернутися до моєї фірми через | [email protected] | або надішліть нам повідомлення на WhatsApp: +4915758108767 | і мати позику на своєму рахунку протягом 24 годин, оскільки ми надаємо відмінні послуги з кредитування в усьому світі.
Ми пропонуємо всі види кредитних послуг (особистий кредит, бізнес-позика та багато іншого), ми пропонуємо як довгострокові, так і короткострокові позики, а також ви можете взяти позику до 15 мільйонів євро. Моя компанія допоможе вам досягти різноманітних цілей з широким асортиментом позичкових продуктів.
Ми знаємо, що отримання законної позики завжди була величезною проблемою. Для людей, які мають фінансову проблему та потребують її вирішення, багатьом людям так важко отримати позику в власний капітал у своїх місцевих банків чи інших фінансових установ через високі відсотки ставка, недостатнє забезпечення, відношення боргу до доходу, низька кредитна оцінка чи будь-які інші причини
Немає більше часу очікування або стресових відвідувань банку. Наша послуга доступна цілодобово - ви можете отримати позику та завершити свої операції, коли і де вам це потрібно
Ми надаємо 24 години кредитних послуг світового класу. Для запитів / запитань? - Надіслати електронний лист до | [email protected] | або надішліть нам повідомлення на WhatsApp: +4915758108767 | & Отримайте відповідь за мить.
Вашій родині, друзям та колегам не потрібно знати, що вам мало грошей, просто просто напишіть нам, і ви отримаєте кредит.
Ваша фінансова свобода у ваших руках!
31 Січня, 2020 19:45
happy day Привіт всім, тут виходить доступна пропозиція про позику, яка назавжди змінить ваше життя, і заповіт про те, як я отримав кредит, щоб змінити життя моєї смертельної родини. Мене звати пані Клансі Декстер. Я живу у Флориді США і чи я сьогодні щаслива жінка? Я думав собі, що будь-який позикодавець може змінити життя Брока та моєї родини, я б посилав усіх, хто шукав позику до них. Вони подарували мені і моєму сімейному щастя. Мені знадобилася позика в $ 250 000, щоб почати своє життя знову як вдова з трьома дітьми. Я пішов до цієї компанії, яка позичила чесний і богобоязливий Інтернет-кредит, який допоміг мені отримати кредит в розмірі 250 000 доларів. , Долар, вони насправді є людьми, що бояться Бога, працюючи з авторитетною кредитною компанією. Якщо вам потрібна позика і ви впевнені в погашенні на 100%, зверніться до них і повідомте їм, що пані Кленсі передала вам їх. Контакт по електронній пошті:
[email protected]
31 Січня, 2020 06:21
Micheal Gorge Вам потрібна будь-яка фінансова допомога? Особисті позики? Кредити для бізнесу? Іпотечні кредити? Фінансування сільського господарства та проектів? Ми видаємо кредити під 3% процентної ставки! Коантакт: ([email protected])
З повагою,
Містер Міхель
[email protected]
3% пропозиція позики
30 Січня, 2020 17:02
Adrian Bayford Хороший день
Вам потрібна позика на будь-які цілі? Ви маєте фінансові проблеми? Bridge Finance гарантується у наданні фінансових послуг клієнтам із вигідною процентною ставкою. Наші позики прості та швидкі. Зверніться до нас сьогодні, щоб отримати необхідну позику. Ми можемо співставити будь-яку позику із процентною ставкою 2% до вашого бюджету. Якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами негайно через ([email protected])
28 Січня, 2020 11:40
Mark milley Привіт усім, я - Марк Міллі, і я так радий повернутися на цей чудовий форум, щоб засвідчити допомогу, яку я отримав від Вільямса Девіда. Мені було відчайдушно потрібна позика в іншій, щоб звільнитися від боргів і фінансового рабства, які мені довірила моя колишня дружина. Мені було дуже погано, що я повинен просити допомоги у друзів, родини і навіть у свого банку, але в одному з них це могло мені допомогти, оскільки моя кредитна оцінка була дійсно поганою. Тож я переглядав свій комп’ютер і бачив відгуки людей, яким Девід Вільям допомагав з позикою, тоді я вирішив зв’язатися з ним на його електронну пошту {[email protected]}, тому я отримав від них електронний лист, і я зробив усе, що він спитав мене. На моє здивування, вони перевели позику, яку я просив на свій рахунок, і тепер я так радий скасувати свою заборгованість, і я також розпочав бізнес із залишком, щоб піклуватися про мене та мою родину. Якщо вам потрібна позика, зв’яжіться з найкращим кредитором усіх часів Девідом Вільямсом у своєму електронному листі: {[email protected]}
16 Січня, 2020 09:45
Ashton Подайте заявку на швидку позику !!!!!!!!!
   Ви шукаєте кошти для погашення кредитів та боргів? Ви опинилися в а
трохи проблем із несплаченими рахунками і не знаю, куди йти куди
черга? Як щодо пошуку поважної фірми з консолідації боргів, яка може
допоможе вам зменшити щомісячні внески, щоб мати доступну ціну
варіанти погашення, а також приміщення для дихання, коли справа доходить до кінця
місяць і рахунки потрібно платити? Ештонділлон підтверджує, що позика будинку є
відповідь. Зменшіть платежі, щоб полегшити напругу щомісячних витрат.
Електронна пошта: [email protected]
16 Січня, 2020 04:14
tfunds Добрий день, шановний пане / пані,
Вам потрібен будь-який вид позики, такий як бізнес-кредит, особистий кредит, кредит на консолідацію боргів, автокредит, студентські позики, наприклад
якщо ви зацікавлені в будь-яких видах позик, напишіть нам сьогодні на електронну адресу [email protected], щоб отримати кредит
ДЕТАЛІ ЗАЯВКИ КРЕДИТИ:
Ім'я:
Прізвище:
Прізвище:
Електронна пошта:
Домашній телефон:
Офісний телефон:
Мобільний:
Адреса місця проживання:
Місто:
Штат / провінція:
Країна:
Номер факсу:
Вік:
Стать:
Сімейний стан:
Професія:
Місячний дохід:
Назва наступної родини:
Адреса наступної родини:
Необхідна сума позики: ........
Тривалість позики (максимум 25 років):
Призначення позики: ..........
контактна електронна пошта: ([email protected])
WhatsApp (+14093591901)
16 Січня, 2020 04:14
tfunds Добрий день, шановний пане / пані,
ДЕТАЛІ ЗАЯВКИ КРЕДИТИ:
Ім'я:
Прізвище:
Прізвище:
Електронна пошта:
Домашній телефон:
Офісний телефон:
Мобільний:
Адреса місця проживання:
Місто:
Штат / провінція:
Країна:
Номер факсу:
Вік:
Стать:
Сімейний стан:
Професія:
Місячний дохід:
Назва наступної родини:
Адреса наступної родини:
Необхідна сума позики: ........
Тривалість позики (максимум 25 років):
Призначення позики: ..........
контактна електронна пошта: ([email protected])
WhatsApp (+14093591901)
15 Січня, 2020 11:23
happy day Привіт всім, тут з'являється доступна позика, яка назавжди змінить ваше життя, і заповіт про те, як я отримав кредит, щоб змінити моє смертельне сімейне життя. Мене звуть місіс Клансі Декстер. Я живу у Флориді США і чи я сьогодні щаслива жінка? Я думав собі, що будь-який позикодавець може змінити життя Брока та моєї родини, я б посилав усіх, хто шукав позику до них. Вони подарували мені і моєму сімейному щастя. Мені знадобилася позика в 250 000 доларів, щоб почати своє життя знову як вдова з трьома дітьми. Я пішов до цієї компанії, яка позичила чесний і богобоязливий Інтернет-кредит, який допоміг мені отримати кредит в розмірі 250 000 доларів. . Долар, вони насправді є людьми, що бояться Бога, працюючи з авторитетною кредитною компанією. Якщо вам потрібна позика і ви впевнені в погашенні на 100%, зверніться до них і повідомте їм, що пані Кленсі передала вам їх. Контакт по електронній пошті:
[email protected]
14 Січня, 2020 23:18
Walter Coopland Здравствуйте,
Вам потрібна зручна позика для задоволення? Ми пропонуємо доступну для місцевих та міжнародних позичальників доступну 3% процентну ставку. Ми сертифіковані, надійні, надійні, ефективні, швидкі та динамічні та працюємо разом. Ми надаємо довгострокову позику з максимальним терміном від 1 до 50 років.
Вам потрібен прямий, простий та доступний кредит для погашення боргу, створення бізнесу чи з будь-якої іншої причини? Якщо так, будь ласка, зв'яжіться з нами з вашим запитом на отримання кредиту.
Ця пропозиція спрямована на серйозних людей.
Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами електронною поштою: [email protected]
Ми сертифіковані,
надійний, надійний, ефективний, швидкий та динамічний.
З повагою,
Вальтер Купланд
WhatsApp +1 803-371-3267
[email protected]
11 Січня, 2020 11:54
Олена Ви хочете взяти позику і не знаєте, де взяти реальну позику?
Ви хочете створити бізнес, але у вас немає капіталу?
Чи потрібно звертатися за кредитом з будь-якої причини?
Ваша надія, нарешті, тут, оскільки ми надаємо швидкі та надійні позики, наша послуга є 100% справжньою і гарантує вам отримати позику при подачі заявки, будь ласка, зв’яжіться з електронною поштою та затвердіть сьогодні за адресою: [email protected]
Дякую і Бог благослови
КОНФІДЕНЦІЯ
Олена
4 Січня, 2020 13:55
HELEN BENJAMIN НЕМАКУЛЬНІ ПОСТАЧАЛЬНІ ПОЛІТИ
Вирішіть свою фінансову проблему протягом 24 годин.
Ви заробітна плата чи власник бізнесу? Отримайте від 1000 євро - 200 000, 000 євро позики протягом 24 годин
Просте рішення грошей.
Для отримання додаткових запитів звертайтесь до нас за адресою: [email protected]
Генеральний директор: Місіс Бенджамін
або відвідайте нашу філію: рівень 29, Тіффані вежа, вежі озер Джумейра, Дубай. ОАЕ
Звертайтесь до нас за адресою: [email protected]
Спасибі
4 Січня, 2020 13:52
HELEN BENJAMIN НЕМАКУЛЬНІ ПОСТАЧАЛЬНІ ПОЛІТИ
Вирішіть свою фінансову проблему протягом 24 годин.
Звертайтесь до нас за адресою: [email protected]
Спасибі
2 Січня, 2020 18:20
Олена Хочете взяти позику і не знаєте, де взяти потрібну позику?
Хочете створити бізнес, але не маєте капіталу?
Чи потрібно звертатися за кредитом з будь-якої причини?
Вам потрібен кредит для нарощування.
Ваша надія нарешті прийшла, оскільки ми надаємо швидкі та надійні позики, наша послуга на 100% оригінальна і гарантовано ви отримаєте ваш кредит при подачі заявки, зв’яжіться з електронною поштою з терміновим затвердженням: [email protected]
Дякую і Бог благослови
Презумпція
Олена
2 Січня, 2020 18:20
Дякую і Бог благослови
Презумпція
Олена
22 Грудня, 2019 21:44
Avant Loans Ми - група з фінансової підтримки, яка займається міжнародними фінансами на будь-яку суму банківських інструментів. Наші послуги швидкі та надійні. позики є
затверджено протягом 24-48 годин після успішної заявки. Ми пропонуємо кредити від
мінімальний діапазон від 2000 до максимум 50 мільйонів доларів з доступною процентною ставкою 3% та позикою
тривалістю від 1 до 25 років для повернення позики. Мета групи Avant - надати Вам відмінні професійні фінансові послуги.
Якщо ви потребуєте позики, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Надішліть нам електронною поштою: [email protected]
Надішліть нам електронну пошту через; [email protected]
Whatsapp +1 (409) 2062954
З повагою
Avant Group
17 Грудня, 2019 17:32
Frederick Moore ЯК ЗАБЕЗПЕЧИЛИ КРЕДИТУ З ФРЕДЕРИКА МУР
Вони пропонують приватні, комерційні та особисті позики, такі як різдвяні
позика з дуже низькими річними процентними ставками - від 3% до року
30 років терміну погашення в будь-якій точці світу. Ми пропонуємо позики
від 5000 до 100 млн. євро. Їх позики добре застраховані
максимальний рівень безпеки - їх пріоритет. Ви втрачаєте сон вночі
турбуєшся, як отримати законного кредитора? Зверніться до неї зараз
допомогу.
Експерти, які можуть допомогти отримати позики, щоб зупинити погану кредитну історію, щоб знайти її
рішення, яке виграє, зв'яжіться з нею для отримання додаткової інформації за адресою: [email protected]
 
Електронна адреса кредитора: [email protected]
З повагою,
13 Грудня, 2019 11:06
Mr shwn Вам потрібні особисті чи ділові позики? Звертайтесь до нас електронною поштою за адресою: ([email protected])
11 Грудня, 2019 11:19
Mark irena Привіт всім, кого я знаю, отримати хорошого кредитора в даний час дуже важко, але я хочу сказати вам, що все ще є надійний позикодавець, який є пані Марк Ірена. Мені було так мало грошей, що потребували грошей, щоб почати бізнес, я одного разу потрапив в аферу, але друг порекомендував мені кредитора. Спочатку мені було цікаво і страшно. Після багатьох думок я вирішив спробувати цього приватного кредитора, і їхні процедури були досить простими, і я отримав позику. Я намагаюся подякувати цьому великому кредитору за свідченнями моїх, ви всі повинні спробувати цього доброго кредитора, і ви можете зв’язатися з ними електронною поштою: ([email protected])
Сторінка:123
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!