Британський експрем’єр поїхав до Польщі допомагати українським біженцям

13362 0
Кемерон віз теплий одяг, аптечки та засоби гігієни.
Девід Кемерон/Twitter

Девід Кемерон/Twitter

Колишній британський прем’єр Девід Кемерон розвозить мікровантажівкою до Польщі підгузки та аптечки для українських біженців. Про це він повідомив на сторінці у Twitter.

«Зараз я їду до Польщі з двома колегами, щоб здійснити доставку Червоному Хресту. Це буде довга дорога, але триматиму вас у курсі», – написав він. 

Невеличку вантажівку заповнили усім: від підгузків до засобів гігієни, теплого одягу та аптечок, написав Кемерон, зазначивши, що цей проєкт зібрав достатньо пожертв. 

Додамо, що напередодні Кемерон закликав британський уряд збільшити гуманітарну допомогу для України. «Давайте разом з ЄС проведемо конференцію донорів і очолимо зусилля з надання допомоги. Давайте створимо в уряді спеціального міністра допомоги, який займається розробкою гуманітарної стратегії». 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!