Через війну в Україні перевели Годинник Судного дня

533 0
Так близько до глобальної катастрофи людство ще не наближалося.
Фото: Bulletin of the Atomic Scientists

Фото: Bulletin of the Atomic Scientists

Вчені пересунули стрілку символічного Годинника Судного дня на 10 секунд вперед. Тепер до кінця світу лишається 90 секунд. Про це пише заснований Альбертом Ейнштейном американський журнал Bulletin of the Atomic Scientists («Вісник вчених-атомників»), повідомляє Українська правда.

Зазначається, що так близько до глобальної катастрофи людство ще не наближалося.

Основною причиною переведення годинника вчена рада журналу називає напад росії на Україну і загрозу ядерної війни, яку він несе. Серед інших причин – зміна клімату, біологічні явища та зловживання технологіями.

«Найгірше те, що ледь завуальовані погрози Росії застосувати ядерну зброю нагадують світові, що ескалація конфлікту – випадкова, навмисна або через прорахунок – є страшним ризиком. Можливість того, що конфлікт може вийти з-під чийогось контролю, залишається високою», – пишуть науковці.

Нагадаємо, починаючи з 2019 року стрілки Годинника Судного дня пересунулись на 30 секунд вперед. Тоді на них було 2 хвилини до кінця світу.

 


+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!