Київ

Чергова петиція про рух транспорту під час тривог набрала 6 тисяч підписів

528 0
За даними ініціативи «Пасажири Києва» комунальний транспорт втрачає щонайменше 2,1 млрд грн за кожні 250 годин простою
Фото: Київпастранс

Фото: Київпастранс

Вже сьому петицію із закликом до влади не зупиняти громадський транспорт під час повітряних тривог підтримали кияни. Вона набрала необхідні 6 тисяч голосів.

Автор петиції наголошує, що під час тривог зупиняється лише громадський транспорт, а приватний громадський транспорт, автомобілі та таксі продовжують їздити. Це призводить саме до занепаду громадського транспорту, збитків для міського бюджету, а також порушує комфорт киян, які через зупинку громадського транспорту запізнюються на навчання чи роботу, а також переплачують за проїзд.

Нагадаємо, під час тривоги більшість киян вимушені пересідати у маршрутки приватних підприємців, які продовжують курсувати містом та заробляти, унаслідок цього. За даними ініціативи «Пасажири Києва» комунальний транспорт втрачає щонайменше 2,1 млрд грн за кожні 250 годин простою.

У жовтні минулого року Рада оборони Києва розглянула звернення Постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та реклами Київської міськради щодо петиції про «Відновлення руху наземного транспорту під час повітряних тривог». Однак після обговорення ухвалила рішення продовжити заборону.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!