
21 березня 2015, 14:12
21 березня 2015, 14:12
У рамках відзначення Міжнародного дня людини із синдромом Дауна Сьогодні відбудеться світовий флеш-моб "Кольорові шкарпетки". Непарні шкарпетки - символ зайвої хромосоми, основного ознаки синдрому Дауна. Якщо 21 березня ви побачите людей у різнобарвних шкарпетках, не дивуйтеся. Саме так в цьому році у всьому світі пройде акція на підтримку «сонячних» дітей.
До слова, приєднатися до акції сьогодні пообіцяв мер Києва Віталій Кличко. Він також закликав підтримати акцію і депутатів міськради, а заодно обміркувати, як допомогти людям з генетичними особливостями.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




