Чи збільшили перевізники кількість автобусів на маршрутах після штрафів у Львові

2430 0
Найбільше штрафів мають перевізники «Фіакр» та «Міра і К».
УМОВНЕ ФОТО / ТВОЄ МІСТО

УМОВНЕ ФОТО / ТВОЄ МІСТО

У Львові від початку року за невиконання договірних зобов’язань перевізникам виписали 289 штрафів на загальну суму 491 тис. грн. Серед основних порушень – невипуск на маршрути належної кількості транспорту та порушення графіків руху. Найбільше штрафів мають «Фіакр» та «Міра і К». Проте перевізник «Міра і К» покращив випуск автобусів на маршрут №27. Зараз на цій лінії курсує 5 із 6 передбачених автобусів. Ще місяць тому там курсував тільки 1 автобус.

Джерело: управління транспорту ЛМР. 

«Фіакр» та «Міра і К» мають 115 та 86 штрафів відповідно. Відтак, ці компанії за невиконання умов договорів мають сплатити до міського бюджету 195,5 тис. грн та майже 146,2 тис. відповідно. Ще 77 штрафів на загальну суму понад 130 тис. грн виписали АТП-14630.

У перевізника «Фіакр – Львів», на сьогодні найбільш проблемними є два маршрути - №17 та №43. Так, на маршруті №17 курсує 2 автобуси замість 6. А на маршруті №43 – з 6 передбачених працює тільки 3 одиниці.

Читайте також: Які автобусні маршрути у Львові відновлять курсування навесні

АТП-14630 не забезпечує належний випуск автобусів на маршрут № 21. Там курсує лише 3-4 автобуси замість 10.

Додамо, торік у Львові за недотримання умов договорів перевізникам виписали 819 штрафів. Сума сплачених у міський бюджет коштів склала майже 1,4 млн грн. 

Нагадаємо, станом на 13 лютого «Фіакр» не забезпечував належний випуск транспорту на чотирьох лініях. Повідомляли, що на маршруті №17 курсує тільки 1 автобус замість 6. На маршруті №13 – 3 автобуси замість 6. На маршруті №34 – 5 автобусів замість 12. На маршруті №41 – 6 автобусів замість 15. А «Міра і К» не виконувала свої зобовʼязання на маршруті № 27  – випускала на лінію 1 автобус замість 6. А також порушувала графіки руху на маршруті № 8. Перевізник АТП-14630 недовипускав транспорт на маршрут № 21 – там курсувало лише 4 автобуси замість 10.

Юлія Кметик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!