Covid-тисячу можна буде витратити на шкільне приладдя

2552 0
Також можна придбати за ці кошти товари спортивного призначення.
Photo by Ben White on Unsplash

Photo by Ben White on Unsplash

Кабінет міністрів на своєму засіданні сьогодні, 2 лютого, вніс зміни до порядку надання допомоги в межах програми «єПідтримка». Вони передбачають виплату по 1000 грн не тільки повнолітнім особам, а й підліткам віком від 14 років, які отримали дві дози вакцини від коронавірусу, а також мають паспорт та номер платника податків.

Як повідомляє Ліга.нет, виплати почнуться з 7 лютого. Окрім цього, ухвалені зміни до постанови №1272 від 9 грудня 2021 року також розширюють перелік товарів і послуг, на які можна витратити тисячу за вакцинацію.

Так, нею можна буде оплатити здобуття освіти (зокрема харчування та проживання в гуртожитках закладів освіти), придбання друкованих засобів масової інформації, товарів спортивного призначення, шкільного приладдя та канцелярських виробів.

Читайте також: Колективний імунітет на Львівщині запрацює, якщо вакцинувати щодня 12 тисяч людей

Нагадаємо, що програма «єПідтримка» стартувала 19 грудня. У її межах громадяни, вакциновані від коронавірусної хвороби, мають змогу отримати від держави підтримку у розмірі 1000 грн. Станом на кінець січня 2022 року програмою скористалися понад 7,35 млн осіб. Майже 2 млрд грн з отриманих коштів громадяни уже витратили. Найчастіше за цю тисячу купують книжки та білети в кіно.

Програма триватиме рік – до 18 грудня 2022 року. Вакциновані українці, які не мають застосунку «Дія», банківських карток або застосунків банків, зможуть отримати 1000 грн за програмою «єПідтримка» з другого кварталу або другого півріччя 2022 року.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!