Депутати у Львові підтримали петицію про очищення Алтайських озер

1801 1
Її автор Олексій Столяров просить ліквідувати скидання відходів у водойму, а також провести очищення та углиблення озер.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

У Львові підтримали петицію про очищення Піскових (Алтайських) озер у Львові. За відповідну ухвалу проголосували 45 депутатів ЛМР сьогодні, 31 жовтня.

Читайте також: Мандрівка львівськими озерами

Петиція про очистку озер на вул. Коновальця у Львові, набрала необхідних пів тисячі підписів ще 4 жовтня. Її автор Олексій Столяров просить ліквідувати скидання відходів у водойму, а також провести очищення та углиблення озер.

«Стан Алтайських озер, що на вул. Коновальця, є загрозливим. Декілька років робили невдалі спроби і марно витрачали кошти на очищення та облаштування берегу. На сьогодні, судячи з запаху та помутніння води, відбувається скидання відходів в одне з озер. Потрібно це ліквідувати, провести очищення та углиблення озер, модернізувати дамбу для налагодження протоку води, облаштувати берегову лінію», – каже він.  

Читайте також: Що має побачити кожен львів'янин. Піскові озера

Тепер департамент містобудування має розробити дорожню карту для впровадження цієї петиції.


Читайте також:
31 Жовтня, 2019 21:20
Львів'янин Алтайські озера - десь на Алтаї. Що до них мають львівські депутати? У Львові є Піскові озера
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!