Дім Франка покаже родинну кухню письменника. Деталі

2050 0
Експозиція складатиметься з меморіальних речей і розташовуватиметься у тому ж приміщенні, де Ольга Франко пекла пляцки.
Фото: Дім Франка

Фото: Дім Франка

30 листопада у Домі Франка, що на вул. Івана Франка 152, відкриють експозицію «Кухня родини Франків». Про це ідеться на сторінці музею в мережі Facebook.

Читайте також: Франко має стати брендом Львова

«Ми давно виношували ідею – показати нашим відвідувачам кухню Франків. Бо що таке родинний дім без кухні? Часто кухня є тим місцем, де найчастіше любить збиратися сім’я, бо там тепло, затишно, солодко пахне... Хоча достеменно не знаємо, як саме виглядала кухня Франків (світлин та докладних спогадів, на жаль, не збереглося), проте маємо чимало меморіальних речей з родинного побуту Франків, які відтепер експонуватимуться в окремому приміщенні, де колись і була кухня», – кажуть в Домі Франка.

Читайте також: У Львові відкриють перший в Україні інтерактивний меморіальний музей

Окрім побутових речей родини Франків в експозиції музею є унікальні речі, що колись були на кухнях Галичини наприкінці ХІХ – початку ХХ століття, різне кухонне начиння минулої епохи, родинні реліквії друзів музею.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!