Для Львова можуть закупити 100 електробусів

4689 0
За словами міського голови, кошти на електробуси може надати Міжнародна фінансова корпорація.
Фото: Христина Процак / Facebook

Фото: Христина Процак / Facebook

Для Львова планують придбати 100 електробусів. Про це під час пленарного засідання Львівської міської ради 11 жовтня повідомив міський голова Андрій Садовий.

«У мене нещодавно була розмова з керівництвом Міжнародної фінансової корпорації і ми цілком серйозно розглядаємо можливість закупівлі 100 електробусів і відійти від автобусів. МФК готова розглядати можливість надати місту кошти на придбання електробусів. Завод "Електронтранс" тестує сьогодні новий якісний електробус. Якщо він пройде атестацію в Німеччині, ми будемо його купувати», — сказав Андрій Садовий.

Читайте також: Львів закупить 10 нових трамваїв та 100 автобусів за кредитні кошти

Водночас депутати на сесії погодили кредит ЄБРР для ЛКП «Львівелектротранс» на придбання 50 нових тролейбусів, модернізацію тролейбусної інфраструктури та реконструкцію депо. Загальна сума кредиту, який надають на 13 років, становить 17,5 млн євро, з яких 15 млн євро — кредитні кошти та ще 2,5 млн — грант із пільговим періодом на три роки.

«Цього разу ми поставимо дуже серйозні вимоги до компаній, які будуть подаватись на тендер, оскільки попередня історія з закупівлею закінчилась тим, що ми обрали компанію, яка йшла по найменшій ціні і зараз маємо судовий процес, який ми виграли», — сказав директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза.

Читайте також: Із балансу Львівелектротрансу списали демонтовані трамвайні колії

Нагадаємо, що міжнародний тендер на придбання 50 нових низькопідлогових тролейбусів за 9,6 млн євро для Львова оголосили 22 вересня. Відкриття тендерних пропозицій очікують 5 листопада. Ще 7,1 млн євро мають витратити на реконструкцію депо на Тролейбусній та Промисловій, а 5,3 млн — на ремонт та модернізацію контактної мережі.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!