У Львові оголосили тендер на купівлю 50 нових тролейбусів

4470 0
Тролейбуси очікуються до кінця наступного року.
Фото: tvoemisto.tv

Фото: tvoemisto.tv

Управління інвестицій та проектів Львівської міськради оголосило про початок торгів для визначення компанії, яка поставить місту 50 нових 12-метрових тролейбусів. Відповідне оголошення розмістили на сайті ЛМР.

Згідно з тендерною документацією, компанія, яка візьме участьв торгах, повинна в межах 44 тижнів після отримання авансового платежу поставити місту 50 нових 12-метрових низькопідлогових тролейбусів, включаючи комплект запасних частин та витратних матеріалів, комплект обладнання та інструментів для технічного обслуговування та ремонту тощо.

Читайте також: Повези мене туди, де асфальту нема. Чому Львів знову купує старенькі трамваї?

Учасники торгів повинні повністю відповідати кваліфікаційним вимогам в частині фінансового стану та річного обороту, за останній п’ять років мати досвід виконання аналогічного контракту з поставкою великої партії тролейбусів. До участі в тендері допускаються окермі підприємства та консорціуми.

Розкриття тендерних пропозицій відбудеться 5 листопада в Києві. Кошти на придбання тролейбусів місто отримало в кредит в ЄБРР. Мова йде про 17 мільйонів євро, з яких 15 млн – кредит, і 2 млн – грант. Крім тролейбусів, за планується реконструкція депо на вулицях Промисловій та Тролейбусній та модернізація зношених елементів контактних мереж міста.

Читайте також: Львів закупить 10 нових трамваїв та 100 автобусів за кредитні кошти

Нагадаємо, цього року Львів придбав 30 вживаних берлінських трамваїв, 100 нових низькопідлогових автобусів МАЗ та 50 автобусів «Електрон».


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!