Для людей із вадами слуху покажуть відеоурок про Таїнство Миропомазання. Коли і де дивитися

1449 0
Відеоурок у межах проєкту можна буде переглянути вже сьогодні, 17 липня на YouTube-каналі Tvoemisto.tv. Початок о 19:00.

Центр душпастирства осіб з вадами слуху «Надія», який діє при Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ, запустив серію катихетичних відеороликів для людей з вадами слуху. Особливість таких соціальних роликів з сурдоперекладом в тому, щоб допомогти людям з вадами слуху переглядати та пізнавати Святе Письмо, доступно проходити катихетичні науки католицької церкви.

Цього тижня запрошують до роздумів разом із отцем Миколаєм Фрединою на тему «Таїнство Миропомазання». Відеоурок у межах проєкту можна буде дивитися вже сьогодні, 17 липня, на YouTube-каналі Tvoemisto.tv. Трансляція буде доступна для перегляду о 19:00.

У центрі додають, що у сучасному світі церква шукає можливості бути відкритою для кожного, хто хоче наблизитися до Бога. Так, у кожному відеоуроці отці трактуватимуть про місце та взаємозв'язок святих таїнств у житті християнина.

Читайте також: У Львові для людей з вадами слуху створюють катихетичні відеоролики. Коли і де дивитися

Нагадаємо, що напередодні роздумували з о. Павлом Дроздяком про Таїнство Хрещення. Відеоурок можна переглянути тут, а наступними з серії будуть науки про:

  • Таїнство Покаяння. Роздумуємо разом з Владикою Володимиром;
  • Таїнство Пресвятої Євхаристії. Роздумуємо разом з Ієрмонахом Юстином Бойко;
  • Таїнство Подружжя. Роздумуємо разом з о. Орестом Фрединою;
  • Таїнство Священства. Роздумуємо разом з Ієрмонахом  Аліпієм Федунь;
  • Таїнство Єлеопомазання. Роздумуємо разом з о. Володимиром Мощич.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!