Для школярів Львова змінили умови безоплатного проїзду

5100 0
Користуватися електротранспортом безкоштовно школярі зможуть упродовж всього року, а автобусами – в усі дні, крім літніх канікул.
Фото: volynnews.com

Фото: volynnews.com

Депутати Львівської міськради погодили зміни умов безкоштовного проїзду для школярів. Як зазначила під час обговорення ухвали директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич, зміни зумовлені тим, що навчальні заклади мають різні навчальні плани та дати канікул.

Читайте також: Як використовувати інновації у школі. Топ-4 підказки для вчителів та батьків

Відтепер школярі Львова зможуть користуватися безкоштовним проїздом у автобусах в усі дні, у тому числі і у вихідні, окрім літніх канікул, а електротранспортом користуватимуться безоплатно впродовж всього року. Незмінним залишається те, що школярі повинні мати учнівські квитки.

Нагадаємо, 19 квітня у Львові ухвалили безкоштовний проїзд для школярів у міських автобусах, трамваях та тролейбусах. Раніше міська рада затвердила пільговий проїзд для школярів зі знижкою 50%.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!