Для українських біженців почав діяти спрощений візовий режим з Канадою

5693 0
Нова програма дає право українцям три роки жити та працювати або навчатися в Канаді.
фото: укрінформ

фото: укрінформ

У Канаді почала діяти тимчасова міграційна програма для українців, які рятуються від війни. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на заяву у міністерстві імміграції Канади.

Зазначають, що нова програма дає право українцям три роки жити та працювати або навчатися в Канаді. Претендувати на участь у ній можуть усі громадяни України та їхні близькі родичі будь-якого громадянства. Охочі мають подати просту електронну заявку та здати біометричні дані в будь-якому візовому центрі Канади. Весь процес отримання візи буде безкоштовним та займе не довше двох тижнів.

Взяти участь у програмі можна навіть за відсутності чинного паспорта. У такому разі Канада видаватиме одноразовий проїзний документ.

Читайте також: Канада переводить своє посольство з Києва до Львова

Участь у програмі відкрита й для тих українців, які вже перебувають у Канаді за туристичними візами та хочуть продовжити своє перебування чи отримати дозвіл на роботу або навчання.

У міністерстві імміграції Канади додали, що програма не передбачає надання статусу біженця або громадянства Канади, однак охочі переїхати до Канади можуть скористатися чинними федеральними та провінційними міграційними програмами. Уряд Канади також створив спеціальний сайт, на якому охочі канадські роботодавці можуть залишати вакансії для українців.

Нагадаємо, що з України через вторгнення Росії вже виїхало майже 3 млн людей.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!