Для запровадження е-квитка на Львівщині потрібно близько 30 мільйонів грн

671 0
Інвестор отримуватиме 10% комісії від вартості електронного квитка.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

На Львівщині для запровадження е-квитка на приміські та міжміські перевезення потрібно близько 30 мільйонів гривень. Валідатори планують встановити у всіх автобусах, загальна кількість яких – 1050 одиниць. Один валідатор коштує від 700 євро. Реалізація цього проєкту займе орієнтовно 6 місяців. 

Джерело: заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко під час брифінгу та у коментарі Tvoemisto.tv

«Другий рік вже працюємо над програмою е-квитка. Управління транспорту і зв'язку напрацювало програму щодо встановлення, оголосило конкурс на претендента, який адмініструватиме цю послугу. Київська компанія, яка стала переможцем конкурсу, підпише договір щодо встановлення валідаторів», – сказав він.

У коментарі Tvoemisto.tv Юрій Бучко зазначив, що київська компанія ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи», яка є інвестором, оцінює таку інвестицію у 30 мільйонів гривень. Інвестор отримуватиме 10% комісії від вартості електронного квитка. За даними системи YouControl, ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи» – київська компанія. ЇЇ власниками є Павло Романішин та Євгенія Колодич. 

Читайте також: Як у Стрию впровадили е-квиток і до чого тут Львів

Нагадаємо, на впровадження е-квитка для пільговиків у громадському транспорті на Львівщині ще у 2020 році виділили 7 млн грн, однак система так і не запрацювала. Картка електронного квитка буде водночас і єдиним платіжним засобом, і соціальною карткою, в якій облікують всі пільги, оскільки одна людина може одразу мати кілька пільг. Як запевняв раніше у коментарі Tvoemisto.tv заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко, після обрання переможця мали встановлювати обладнання в автобусах. Станом на минулий рік курсувало близько 1050 автобусів щодня, відповідно, потрібно встановити валідатори в кожному з них. Упродовж одного дня бригада може встановити обладнання в один-два автобуси. Загалом процедура займе кілька місяців. Планували, що система мала запрацювати ще у 2022 році.

Додамо, що «Твоє місто» провело дискусію про «Мобільність у Львові: як не допустити транспортного колапсу у логістичному хабі країни», під час якої з'ясувало, які рішення напрацьовують місто і область, щоб не допустити критичних ситуацій, та чому важливий проєкт міської електрички.

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!