До «Львівської політехніки» планують приєднати інші навчальні заклади

5129 0
Рішення про приєднання є позицією міністерства.
Фото: Львівська політехніка

Фото: Львівська політехніка

Для Національного університету «Львівська політехніка» планують приєднати інші навчальні заклади. Рішення є позицією міністрества освіти та науки України. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

«Нещодавно до Львівського національного університету імені Івана Франка приєднали Інститут фізичної оптики імені Ореста Влоха. Зараз розглядаємо приєднання до НУ «Львівська політехніка» інших освітніх закладів. Це позиція міністерства. Ми ж у свою чергу розуміємо всі переваги й недоліки таких рішень. А тому ухвалюємо їх лише після ретельного аналізу та порадившись із усіма причетними», – йдеться у повідомленні.

За його словами, у межах Стратегії розвитку вищої освіти в Україні модернізують мережу ЗВО. Це допоможе створити потужні університети, які розвиватимуть важливі для держави напрями підготовки фахівців.

Нагадаємо, що до Львівського національного університету ім. І. Франка приєднали Інститут фізичної оптики ім. О. Влоха. Зазначені рішення ухвалені з метою оптимізації мережі наукових установ та закладів вищої освіти, поліпшення управління, посилення кадрового потенціалу, дослідницької бази, можливостей додаткового залучення конкурсного і позабюджетного фінансування наукової діяльності дослідницьких інституцій.

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!