Думки Твого міста: Як львів’яни оцінюють роботу поліції за рік. Відео

13185 0
Сьогодні, 4 серпня, в Україні вперше відзначають День Національної поліції. Львів став другим містом в Україні, де на вулиці міста вийшли нові патрульні. Журналісти Tvoemisto.tv запитали у мешканців, чи задоволені вони діяльністю львівських "копів".

Читайте також: Хто вони, нові поліцейські? Чотири історії нових патрульних

Нагадаємо, рік тому Президент України Петро Порошенко підписав Закон України "Про Національну поліцію". А же 23 серпня 2015 року у Львові нові патрульні склали присягу на вірність Батьківщині. Щоб стати інспектором патрульної служби, всім охочим довелося здати вступний тест. Лише після цього відібрані за його результатом особи два місяці навчалися, вивчаючи адміністративний та кримінальний кодекси, вогневу підготовку та інші важливі для патрульних спеціальності. Львів став другим містом в Україні (після Києва), де на вулиці міста вийшли нові поліцейські.

 

Підготувала Інна Боровець

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки
міжнародного медіа-проекту MyMedia


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!