Два львівські університети потрапили до п'ятірки найефективніших в Україні

7936 0
Львівські виші посіли 2 та 5 сходинку в рейтингу.
Умовне фото

Умовне фото

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» оприлюднив рейтинг ефективності участі університетів України в головних конкурсах наукових проєктів (міжнародних і вітчизняних) у 2023 році. До пʼятірки увійшли Національний університет «Львівська Політехніка» та Львівський національний університет імені Івана Франка.

Рейтинг складали шляхом визначення коефіцієнтів, отриманих на конкурсах HORIZON Europe та Erasmus, Національного фонду досліджень України, білатеральних проєктів, програм за державним замовленням та ініціативах молодих вчених.

Читайте також: Кількість здобувачів другої освіти у вишах Львівщини зросла в 20 разів 

ТОП-15 найефективніших університетів: 

Нагадаємо, у 2023 році найбільше заяв на бакалаврат подали у два львівські університети: Національний університет «Львівська політехніка» та Львівський національний університет імені Івана Франка.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!