До Львівської обласної лікарні приєднали два медзаклади

704 0
Обласна клінічна лікарня не має свого відновного лікування, тому це дасть можливості надавати їй ширший спектр послуг.
Фото: ЛОКЛ/Фейсбук

Фото: ЛОКЛ/Фейсбук

До Львівської обласної клінічної лікарні приєднали Обласну лікарню відновного лікування №3, що у Соснівці, та обласне патологоанатомічне бюро. Відповідне рішення прийняли у вівторок, 19 вересня, під час засідання позачергової сесії Львівської обласної ради.

55 депутатів проголосували за реорганізацію двох комунальних медзакладів – Львівської обласної лікарні відновного лікування №3, що у Соснівці Червоноградського району, та Львівського обласного патологоанатомічного бюро на вул. Пекарській, 52 у Львові. 

Читайте також: На Львівщині створили дитяче медоб'єднання лікарень

Як раніше зазначив у коментарі Tvoemisto.tv керівник управління майном спільної власності ЛОР Андрій Білоус, у Соснівській лікарні проходять реабілітацію військовослужбовці. Наразі цей заклад має невеликі перспективи розвитку. Водночас обласна клінічна лікарня не має свого відновного лікування, тому це дасть можливості надавати їй ширший спектр послуг.

Нагадаємо, що 19 вересня депутати ЛОР також проголосували за створення надкластерної лікарні. Депутати ухвалили приєднання львівського «ОХМАТДИТу» до Західноукраїнського спеціалізованого медичного дитячого центру. Новий медичний заклад матиме назву «Львівський регіональний клінічний центр медицини дитинства».

Наталія Вареник

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!