У Львові стартує голосування за найкращий проект Громадського бюджету. Інструкція

7692 0
Проголосувати за проект Громадського бюджету можна до 15-го листопада.
ілюстрація з відкритих джерел

ілюстрація з відкритих джерел

Від сьогодні і протягом двох тижнів львів’яни обиратимуть найкращі проекти на Громадський бюджет. У вересні на розгляд надійшли 294 проекти, до голосування допустили 259.

«Тринадцять проектів відхилили з технічних причин, решта отримали негативний висновок профільного управління, пішли на депутатську комісію і вже за її рішенням були відхилені. Найбільше проектів, які не пройшли відбору, відхилили з управління молоді та спорту. Їх приблизно 20», – повідомив Tvoemisto.tv керівник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Орест Файфурка.

За його словами, на всі проекти у Громадському бюджеті Львова  запланували майже 20 млн грн (1 % від загального бюджету міста). Із них 8 млн грн передбачено на великі проекти, і 12 млн грн – на малі. Відповідно переможців великих проектів буде приблизно 3-4, а малих – 30-40.

Читайте також: Як зміняться громадські простори Львова. Плани урбаністів на 2017-й рік

Підтримати найкращий проект, який профінансує бюджет міста, можна онлайн на сайті Громадського бюджету з допомогою електронної ідентифікації громадян BankID (поширюється тільки на українські банки), або зареєструватися і ввести номер телефону чи паспортні дані.

Також проголосувати можна особисто, прийшовши із паспортом у Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Віддати свій голос можна за один великий проект, який має загальноміське значення, із бюджетом до 3 млн грн, і за один малий, який здебільшого стосується вирішення проблем макрорайону із бюджетом до 500 тис.

Голосування триватиме два тижні – до 15 листопада, а переможців мають оголосити до 15 грудня. 

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!