Дві лікарні у Львові з’єднають закритим переходом за майже 20 млн грн

5672 0
Наземний перехід буде закритим, тож персонал і пацієнти швидко зможуть потрапити з однієї лікарні в іншу.
Клінічна лікарня швидкої допомоги / Фото: Галнет

Клінічна лікарня швидкої допомоги / Фото: Галнет

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги у Львові провела тендер на будівництво наземного закритого переходу, який з’єднає дитячу поліклінку №2, що на вул. Мазепи, 25, із головним корпусом лікарні швидкої допомоги на вул. Миколайчука, 9. Очікувана вартість робіт становить понад 19,6 млн гривень.

Джерело: тендер на порталі «Prozorro»

Наземний перехід у міськраді Львова почали обговорювати ще понад рік тому. У березні 2021 року виконавчий комітет ЛМР затвердив містобудівні умови та обмеження на його будівництво. Тоді йшлося про те, що наземний перехід між головним корпусом лікарні і корпусом 2-ої поліклініки мають зробити зі стикових металевих конструкцій.

Як говорив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, він буде закритим і комфортним для медичного персоналу і пацієнтів, і вони зможуть у якнайкоротший спосіб потрапити з одного закладу в інший.

Читайте також: У Львові збудують багатоквартирний житловий будинок із дитячим майданчиком

Зазначимо, що переможцем тендеру стало ТОВ «Сервіскотломонтаж-Львів», одним із власників якого є Сергій Липовецький, раніше він був помічником депутата ЛМР від БЮТ Олега Породка. Основним видом діяльності компанії є монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування, а також будівництво споруд, електромонтажні роботи тощо.

Участь у тендері також брало ТОВ «Метрополіс» із пропозицією вартості робіт у розмірі 19 607 293 млн грн. ТОВ «Сервіскотломонтаж-Львів» запропонувало суму 19 599 972 млн грн. Переможець тендеру зобов’язаний здійснити будівництво наземного переходу до 30 червня 2023 року або до повного виконання сторонами своїх зобов’язань.

Софія Шавранська

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!