Дитячі садочки у Львові переходять у режим чергових груп

9936 0
Приносити якусь спеціальну довідку не потрібно.
Photo by Sigmund on Unsplash

Photo by Sigmund on Unsplash

Дитячі садочки у Львові переходять у режим чергових груп для дітей, батьки яких працюють. Таке рішення ухвалила міська комісія ТЕБ і НС сьогодні, 30 березня.

За словами міського голови Андрія Садового, усі дитячі садки переходять у режим чергових груп для дітей, батьки яких працюють. При цьому, батькам не потрібно приносити якусь спеціальну довідку.

Приватні садочки мають дотримуватися окремого протоколу роботи, переформатувати свою діяльність, у групі не має бути більше 10 дітей.

Школи продовжують навчання у дистанційному режимі, у тому числі і приватні школи.

Загалом посилений карантин продовжили до 12 квітня.

Читайте також: У Львові ввели обмеження «червоної зони»

Нагадаємо, що через стрімке поширення коронавірусної хвороби та велику кількість госпіталізацій у Львові запровадили локдаун із 19 березня.

Через це школи перейшли на дистанційне навчання. Припинили роботу всі заклади культури: театри, кінотеатри, музеї, концертні майданчики. Заклади громадського харчування працюють лише «на виніс» та доставку. У торгових центрах можуть працювати лише продуктові магазини, аптеки та зоомагазини. Непродовольчі ринки закрили. Салони краси, басейни, спортивні зали, перукарні працюють лише за індивідуальним попереднім записом.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!