Київ

Фонд держмайна продає пам’ятку архітектури в центрі Києва

480 0
Приміщення перебуває у занедбаному стані
Фасад будівлі на Володимирській, 42. Фото: ФДМУ

Фасад будівлі на Володимирській, 42. Фото: ФДМУ

На приватизаційний аукціон виставлять Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Дніпро», розташований у Шевченківському районі столиці поряд з метро «Золоті ворота». Відповідні торги оголосило Регіональне відділення Фонду державного майна України по м.Києву.

До складу активу входять нежитлові приміщення загальною площею 784,8 квадратних метрів. Ця будівля належить до пам’яток культурної спадщини.

У 1908-1914 роках у ній містилася літературно-художня організація «Український клуб». Зараз основний вид діяльності ДП: оптова торгівля іншими товарами господарського призначення (продаж книжкової продукції).

Зареєструватись для участі в аукціоні можна до 7 січня 2024 року, торги планують провести 8 січня 2024 року. Стартова ціна складає 7,2 млн гривень.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!