Блаженніший Святослав у Львові презентував україномовний переклад своєї книги

1556 0
Він представив український переклад своєї нової книжки «Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя».
Блаженніший Святослав / Фото: ЛМР

Блаженніший Святослав / Фото: ЛМР

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав 31 травня презентував україномовний переклад своєї книжки «Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя» у Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

«Я думаю, що ця книжка буде сьогодні в багатьох моментах вирішальною, коли Ватиканська дипломатія буде намагатись допомогти Україні в таких непростих обставинах нашої боротьби за гідність, свободу і незалежність», – пояснює Блаженній Святослав. 

В цій книжці мислителі розмовляють та роздумують над вселенськими сенсами, також над тим, що є любов. Крім того, порівнють східні та західні християнські світи. Цей діалог між двома релігійними філософами базується на трьох основних чеснотах: вірі, надії та любові. 

«Там йшла мова про правду, про те, як важко говорити правду у світі постправди», – пояснює Блаженніший Святослав.

Він також каже, що вони цілий тиждень разом професором Папського Латеранського університету Паоло Асолана, від Паски і до Томиної неділі, провели у резиденції Глави УГКЦ і наговорили на цілу книжку.

Читайте також: Як змінюються дати церковних свят за новим календарем

Нагадаємо, що у лютому 2023 року відбувся Синод єпископів УГКЦ, на якому затвердили перехід на новоюліанський календар. За рішенням синоду з 1 вересня 2023 року УГКЦ переходить на новий стиль для нерухомих свят із збереженням чинної Пасхалії. У зв’язку з переходом у березні у храмах УГКЦ з'явився друкований варіант нового календаря на 4 місяці 2023 року: вересень- грудень. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник пресслужби Львівської архиєпархії УГКЦ Михайло Квасюк. 

Володимир Федорович
Відео: Твоє місто

_________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!