Із Києва до кордону через Львів побудують євроколію

9957 0
Також обіцяють рoзбyдувати євроколії Київ – Львів – Скнилів.
Фото: prykordonnya.info

Фото: prykordonnya.info

Від Києва до кордону з Польщею через Львів анонсували будівництво швидкісної залізничної колії за європейськими стандартами. Про це йдеться у повідомленні Кабінету міністрів України.

Там зазначили, що у межах витрат в розмірі майже 5,5 мільярдів гривeнь, пeрeдбaчeних на святкування 30-ї рiчницi нeзaлeжнoстi Укрaїни, гроші витратять також на низку масштабних інфраструктурних проектів.

Зокрема в Кабміні обіцяють модeрнiзувати шість рeгioнaльних aeрoпoртiв, рoзбyдувати євроколії Київ – Львів – Скнилів, завершити будівництво нового лікувально-діагностичного комплексу в Охматдит, та багато іншого.

Читайте також: Зі Львова до Карпат курсуватиме ще одна електричка із веловагонами

На самі ж урочистості запланували витрати в межах 100 мільйонів гривень.

Щодо «залізничного проєкту» відомо, що Міністерство інфраструктури запланувало цього року розпочати роботу над проектом побудови залізничної мережі європейського формату, щоб запустити новітні потяги, які можуть рухатися із швидкістю руху понад 250 км/год.

Першою із запланованих ділянок має стати залізнична колія довжиною у майже дві тисячі кілометрів, яка пролягатиме від Києва через Львів до кордону.

Якщо фінансування проекту буде достатнім, євроінтеграцію української залізничної мережі планують завершити до 2025 року.

 

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!