Із січня від роботи відсторонятимуть лікарів без вакцинації від Covid-19

1444 0
Працівники, які не отримають вакцину від коронавірусу до 20 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження зарплати.
Фото: blackfield.coffee

Фото: blackfield.coffee

16 грудня зареєстрували наказ Міністерства юстиції про розширення переліку професій, для яких вакцинація від Covid-19 є обов'язковою. Він набуде чинності вже 20 січня 2022 року. Про це повідомляє Урядовий портал.

Наказ стосуватиметься усіх працівників:

  1. органів місцевого самоврядування
  2. закладів охорони здоров’я державної й комунальної форми власності
  3. комунальних підприємств, установ та організацій.

Працівники, які не отримають вакцину від коронавірусу до 20 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження зарплати.

Читайте також: У Львові 44 школи повністю вакциновані від коронавірусу

Нагадаємо, що 8 листопада в Україні почали відсторонювати невакцинованих працівників від роботи. Тоді йшлося від роботи працівників освіти і посадовців, які не мають щеплень від Сovid-19. Пізніше перелік професій, для яких вакцинація від Covid-19 стала обов’язковою, розширили. Зокрема, йшлося про працівників закладів соціального захисту, «Укрпошти», «Укрзалізниці» тощо.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!