Канада відмовилася скасувати візи для українців

5028 0
Міністр імміграції, громадянства та біженців Канади Джон Маккалум заявив, що Україна поки не відповідає критеріям, які Канада висуває до країн, що претендують на безвізовий режим.
фото: maximumvisa.com.ua, businessvisit.com.ua, if.rio.ua, www.unian.ua

фото: maximumvisa.com.ua, businessvisit.com.ua, if.rio.ua, www.unian.ua

«Наразі Україна не досягла критеріїв, які Канада використовує для оцінки придатності для звільнення від віз. Як наслідок, міністерство не планує найближчим часом переглядати візові вимоги для України», – заявив Маккалум відповідаючи на петицію щодо запровадження безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до Канади, передає Укрінформ.

За словами Маккалума, візова політика Канади «базується на фактах і жодним чином не пов’язана із політичними чи торговельними угодами». При цьому він наголосив, що Канада регулярно відслідковує різноманітні показники усіх країн, оцінюючи можливість зміни їх візового статусу.

Читайте також: Внук переселенців зі Львівщини став командувачем армії Канади

«Якщо попередні висновки позитивні, міністерство може запустити детальний формальний перегляд. Зважаючи на важливість відносин між Канадою та Україною, посадовці уважно стежать за міграційними тенденціями та іншими показниками країни», – зазначив міністр. Утім, на його переконання, Канада надає дуже високий рівень сервісу прохачам віз в Україні, тож візовий режим не стане на заваді отриманню вигоди від угоди про вільну торгівлю між країнами.

«Із таким рівнем візових послуг міністерство очікує, що українські мандрівники матимуть змогу отримати повну вигоду від угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною», – повідомив Маккалум.

Читайте також: Єврокомісар: у жовтні українцям мають скасувати візи до ЄС

Він також додав, що саме від зусиль України залежить відповідність країни канадським критеріям для скасування віз. «Хоча міністерство співпрацюватиме з Україною у питаннях міграції, саме Україна відповідальна за досягнення визначених Канадою умов для скасування віз. Тим часом міністерство обіцяє робити усе можливе, щоб і надалі підвищувати якість візових послуг, що надаються тисячам українців, які відвідують та займаються підприємницькою діяльністю у Канаді щороку», – підсумував урядовець.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів України затвердив угоду з Румунією про скасування плати за оформлення довгострокових віз. 

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!