Кандидата на керівника управління транспорту звинувачують у непрофесійності. Він заперечує

4736 0
Колишній шеф Віталія Пітули каже, що через нього АТП-1 втратило сотні тисяч гривень. Пітула пояснює, що мав до цього випадку лише віддалену дотичність.
фото: Facebook

фото: Facebook

Учора стало відомо, що на посаду керівника управління транспорту претендує лише один кандидат – Віталій Пітула. У 2011 – 2015-х роках він працював на різних посадах в комунальному АТП-1, у тому числі був заступником директора з економіки та фінансів.

Під час засідання громадської ради при управлінні транспорту директор ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович, який керував АТП-1 упродовж 2012-2015-х років, звинуватив Віталія Пітулу в непрофесійності: «Я не маю до нього упереджень, але в результаті його непрофесійності ми один раз втратили 144 тисячі гривень, а інший раз – 142 тисячі гривень».

У коментарі для Tvoemisto.tv Михайло Сидорович відмовився розповісти, про який саме випадок ідеться. «Я це сказав громадській раді, аби вони мали на увазі, – відповів він. – До вчорашнього засідання я не знав, що він висуває свою кандидатуру. Детальніше коментувати не буду. Додам лише, що це моя особиста думка, мої суб’єктивні застереження, але такий факт мав місце».

Читайте також: Під егідою АТП-1. Що відбувається із приватними перевізниками Львова

Віталій Пітула звинувачення Михайла Сидоровича відкидає та пояснює своє бачення конфлікту. За його словами, мова йде про ситуацію, яка склалась між підприємством АТП-1 та Львівським автобусним заводом у 2014-му році. Тоді через судову тяганину виконавчою службою на користь ЛАЗу стягувались різні суми з АТП-1.

«Рахунки підприємства регулярно арештовували. Описані (Михайлом Сидоровичем – ред.) події були у грудні 2014-го року, коли двічі поспіль рахунки арештовувались з коштами на них. У першому випадку повідомлення про арешт надійшло у банк після інкасації. Зупинити процес було неможливо, та і я мав лише віддалену дотичність до цього процесу. У другому випадку операціоніст банку, що надав послуги підприємству після інкасації, помилково вніс кошти на заблокований рахунок. Від судового позову до банку щодо порушень умов договору, що спричинило збитки, тодішнє керівництво АТП-1 відмовилося», – зазначив у коментарі для Tvoemisto.tv Віталій Пітула.

Нагадаємо, у Львові триває конкурс на посаду керівника управління транспорту ЛМР. Якщо кандидат успішно здасть письмовий іспит, його допустять до співбесіди. Поки конкурсна процедура не завершиться, виконувачем обов'язки лишається Олег Партика. Попередній керівник управління транспорту Віктор Щир подав у відставку в березні 2017-го року, пояснивши своє рішення проблемами зі здоров’ям. 

Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!