Картку львів'янина зможуть отримати всі мешканці міста

11644 0
У межах запровадження е-врядування у Львові, усім охочим мешканцям міста планують видати «Картку львів’янина». Ухвалити й втілити проект сподіваються до кінця року.
Zaxid.net

Zaxid.net

Картка львів'янина – це універсальний інструмент, передусім банківська платіжна ID-картка з фото та прізвищем власника. Вона дозволить реалізувати ряд проектів: особистий кабінет мешканця, програма лояльності (для 19 пільгових категорій населення), інтеграція з порталом infolviv.ua для сплати комунальних послуг та багато інших. Про це повідомив у коментарі для Tvoemisto.tv Іван Коржов, в.о. начальника ІТ-управління Львівської міськради.

Також чиновник зазначив: «Є потреба в єдиному ключі доступу не тільки до міських послуг, а до електронних сервісів у загальному. Елементарна потреба – ідентифікація в інтернеті, точне підтвердження особистих даних, і її цілком може задовільнити Картка львів’янина». Це можливо завдяки опції BankID – сервісу ідентифікації людини на сайтах органів державної та місцевої влади.

Читайте також: Українці можуть замінити паспорт на ID-картку

Як пояснив Іван Коржов, оскільки на картці вже буде певна особиста юридична інформація, то авторизуючись на певному сайті влади – наприклад, подаючи петиції чи голосуючи за проекти онлайн – користувач зможе просто підтвердити надання інформації вводом логіну та паролю. Крім того, планують зорганізувати доступ через код Картки до бази даних – електронного щоденника, медичної карти і т.п. Організатори також сподіваються інтегрувати цей проект із впровадженням е-квитка, яке планують розпочати у квітні 2017 року.

Читайте також: Е-квиток у Львові: на що підуть гроші, які місто позичає в ЄБРР

Нагадаємо, першу в Україні ID-картку – Картку львів’янина – почали видавати у вересні минулого року бійцям АТО. До її можливостей належало близько 20 послуг, серед яких проїзд у транспорті, надання медичної допомоги, доступ до порталу «Особистий кабінет мешканця» тощо. За словами Івана Коржова, станом на сьогодні захисникам зі Сходу видали близько 2 000 таких карток.

Додамо, що запровадження Картки львів’янина потребує юридичної підстави. Іван Коржов повідомив, що ухвалу проекту не вдалось запропонувати на сесії міськради сьогодні, 3 листопада. Тому її подадуть на розгляд на наступному засіданні – 1 грудня. Відтоді можна очікувати початок видачі карток усім охочим мешканцям міста.

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!