Київ

Кличко пропонує перейменувати Повітрофлотський проспект на проспект Європейського Союзу

1087 0
Раніше кияни не підтримали це рішення
Фото: КМДА

Фото: КМДА

Мер столиці Віталій Кличко зареєстрував у Київській міській раді проєкт рішення, яким пропонує перейменувати Повітрофлотський проспект на проспект Європейського Союзу. Відповідний проєкт рішення опублікований на сайті КМР.

Документ пропонує перейменувати Повітрофлотський проспект на проспект Європейського Союзу. 

В проєкті рішення, Кличко вказує, що його метою є «деколонізація топоніміки в місті Києві шляхом перейменування приведення назви проспекту Повітрофлотського у Солом’янському та Шевченківському районах міста Києва до норм українського правопису». 

Нагадаємо, під час голосування у додатку «Київ Цифровий» більшість киян підтримали рішення про перейменування Повітрофлотського проспекту на ПовітряНОфлотський. Однак в КМР це рішення не підтримали. Відповідно до результатів голосування, фракція Європейська Солідарність, яка агітувала за перейменування проспекту на проспект ЄС, голосувала проти. Також не голосувала фракція партії «УДАР»

Оскільки проєкт рішення про перейменування проспекту на Повітрянофлотський двічі не набрав необхідної кількості голосів у сесійній залі, він був відхилений.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!