На площі Маланюка у Львові запрацює новий фонтан. Фото
Фонтан встановили на місці пам’ятника комуністу Степану Тудору.
фото: IA ZIK
фото: IA ZIK

08 травня 2018, 18:59

У Львові до кінця тижня на реконструйованій площі Маланюка, де донедавна стояв пам’ятник комуністу Степану Тудору, має запрацювати питний фонтан-бювет. Про це повідомляє ZIK.

Читайте також: У Львові встановлять багаторівневий питний фонтан. Візуалізація

Протягом минулого року тривали роботи з облаштування та реконструкції площі. Через технічні проблеми фонтан досі не працює. У Галицькій районній адміністрації Львова повідомили та запевнили, що до кінця тижня цей питний фонтан має запрацювати. Фонтан зроблений таким чином, що крім людей, води безперешкодно зможуть попити там також домашні улюбленці.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"