Компанія Козицьких видобуватиме газ та нафту в одному з районів на Львівщині

1472 0
Йдеться про ТзОВ «ВЕЛЛ КО», яка оформлена на брата керівника ЛОВА Максима Козицького Степана.
Фото: Варіанти

Фото: Варіанти

ТзОВ «ВЕЛЛ КО», яке входить до групи Козицьких «Західнадрасервіс», видобуватиме нафту та газ у Стрілківській громаді, що на Самбірщині. Про це повідомила пресслужба Стрілківської сільради. 

У документах вказано про планову діяльність товариства, що підлягає оцінці впливу на довкілля. Компанія планує встановити дві свердловини для розвідки нафтових та газових родовищ. Їх розміщуватимуть між селами Галівка і Плоске. Якщо ж розвідка буде успішною, Козицькі налагодять видобуток копалин. Очікуваний об’єм видобутку нафти становитиме 20 тис. м3/добу та газу 10 тис. м3/добу.

Що ж до впливу на довкілля, то у ТзОВ «ВЕЛЛ КО» вказують, що ця діялність не вплине на природу і населення. Викиди забруднюючих речовин не перевищуватимуть норму. Також навколо ділянки планують створити санітарно-захисну зону. 

В той же час у повідомленні компанії вказують на позитивний вплив на населення громади – наповнення місцевих бюджетів, забезпечення енергоресурсами та створення робочих місць. 

Згідно з аналітичною платформою YouControl, ТзОВ «ВЕЛЛ КО» заснували у 2019 році у Львові. Керівником компанії є Степан Козицький, а засновником – ТзОВ «Західнадрасервіс» та Зіновій Козицький. Основний рід занять – видобуток корисних копалин, а також вона має дві ліцензії на видобуток корисних копалин на Угнівській ділянці. 

Нагадаємо, що Компанія «Еко-Оптіма», власником якої є Зіновій Козицький, завершила будівництво вітряної електростанції між селами Орів та Зимівка, вартість якої сягнула 54 млн євро.

Також нагадаємо, що група компаній Зіновія Козицького «Західнадрасервіс» увійшла до п’ятірки найбільших газовидобувних компаній України. 

Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!