Кому та коли дозволять в’їзд на площу Ринок у Львові

3356 0
Відповідно до доручення міського голови, департамент житлового господарства та інфраструктури видав наказ щодо цілодобової роботи болардів у пішохідній зоні історичної частини міста з 1 серпня.

В режимі пропуску до пішохідної зони для різних категорій водіїв нічого не зміниться. «Тобто, мешканці як допускались у пішохідну зону, так у допускатимуться, спеціалізовані автомобілі як допускалися до пішохідної зони, так і допускатимуться. Це ж стосується  і експедиторських машин

В’їзд експедиторського транспорту, що обслуговує місцеві заклади торгівлі та харчування, відбуватиметься з 05.00 до 10.30 год ранку, але вже через пропускну систему болардів. До 10.30 год експедиторський транспорт зобов'язаний покинути пішохідну зону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще одну площу у центрі Львова віддадуть пішоходам

Ці заходи націлені на покращення громадського простору в пішохідній зоні. Ні для кого не було таємницею, що частина приватного транспорту проникала до пішохідної зони до 10.30 год, часу підняття болардів, і там автомобілі паркувалися біля офісів до кінця робочого дня. Крім того, мешканці часто жалілися на шум і неконтрольовану їзду автомобілями в нічний час після того, як боларди припиняли роботу», - розповів Олег Шмід, радник міського голови Львова.

За словами радника міського голови, на в'їздах до старого міста буде встановлено знаки, які забороняють стоянку в пішохідній зоні. Виняток буде зроблено тільки для мешканців пішохідної зони, які можуть паркувати автомобілі у спеціально позначених місцях. Щоб запобігти непорозумінням, буде дещо розширено стоянку автомобілів для мешканців на вулиці Театральній, оскільки практика показала, що там бракує місця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За місяць водії наїжджали на болларди у Львові 10 разів

Серед інших заходів покращення функціонування пішохідної зони – заборона транзитного проїзду інкасаторських автомобілів.

«Тим автомобілям, які не обслуговують банки та інші заклади, розташовані в пішохідній зоні, нічого в ній робити», - сказав Олег Шмід.

Оператори болардів через камери відеоспостереження будуть стежити за проїздом інкасаторських автомобілів, і номери порушників буде занесено до штрафної бази з подальшою забороною допуску до пішохідної зони. 

Нагадаємо, боларди працюватимуть цілодобово


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!