Коронавірус у Чернівцях: як вберегтися. Влог «Про що говорить місто»

10369 0
У Чернівцях зафіксували коронавірус. Це перший випадок в Україні. У влозі «Про що говорить місто» почуєте хто захворів, хронологію подій та поради як вберегтися.

В Україні офіційно зафіксовано перший випадок коронавірусу. Що відомо та як вберегтись.

Цю нерадісну новину повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Хронологія така. Сім’ї, яка повернулась з Італії, в аеропорту провели температурний скринінг і нічого не виявили. Після цього сім’я повернулась у Чернівецьку область.

Уже там чоловік та жінка – самоізолювалися і буквально за декілька днів у чоловіка виявили симптоми, схожі на коронавірус. Хворого госпіталізували, де після додаткових аналізів діагноз підтвердився.Тепер усе залежатиме, від того як спрацюють лікарі та чи будуть вчасно виявлені інші люди, з якими  контактував цей чоловік.

Наразі їх небагато - в Україні перевіряють ще трьох осіб з підозрою на коронавірус.

Новина не надто приємна. Але головне не панікувати. На що важливо звернути увагу? ВООЗ радить, перш за все, мити руки. Часто і не менше 20 секунд, також дуже ретельно після обробки м’яса.

Друге – дбати про свій імунітет, добре харчуйтесь, гуляйте на свіжому повітрі та подбайте про міцний сон.

Третє – користуватися антисептиком. Вони є різні, тому важливо, щоб ваш містив від 60% до 80% спирту.

І наостанок: при ніби-то простому нежиті й інших симтомах чи після повернення з-за кордону – звертатися до лікаря.

Пам’ятайте – від коронавірусу вилікували понад 48 тисяч осіб по всьому світу.

 


+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!