Які країни потрапили до «червоної» та «зеленої» зон. Перелік

1452 0
Загалом в «червоній» зоні 38 країн.

Станом на середину грудня до «червоної» зони потрапили 38 країн. Зокрема, сюди віднесли Молдову, Кіпр, Нідерланди, Азербайджан, Панаму та Беліз. У «червоній» зоні також залишилися Чорногорія, Хорватія, Чехія. Про це повідомляє департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Читайте також: Австрія посилює обмеження на в'їзд з 19 грудня

У «зелену» зону перемістилися: Польща, Італія, Румунія та Вірменія. У «зеленій» зоні залишаються також Туреччина, Єгипет, ОАЕ, Танзанія, Албанія.

Після прибуття з країни «зеленої» зони – самоізоляцію чи обсервацію не вимагатимуть. А ось після повернення з країн «червоної» зони українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням додатку «Дій вдома». Дострокове припинення самоізоляції можливе після отримання негативного ПЛР-тесту.

Читайте також: Німеччина вводить жорсткий локдаун до 10 січня

Обсервації не підлягають особи, які прибули з країн «червоної» зони, якщо вони мають негативний результат тестування на Covid-19 методом ПЛР, який провели не більш як за 48 годин до перетину кордону України. Для в’їзду в Україну всім іноземцям потрібний страховий поліс, що покриває лікування Covid-19.

З повним переліком «червоних» та «зелених» країн можна ознайомитися тут.

 

Довідково

Державами зі значним поширенням Covid-19 («червона зона») вважаються країни, в яких кількість нових випадків на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні. Поділ країн використовується лише для визначення необхідності самоізоляції чи обсервації при в’їзді в Україну і ніяк не впливає на можливість в’їзду в інші країни.

З роботою пунктів пропуску та режимом їхньої роботи можна ознайомитися за допомогою інтерактивної карти ДПСУ. Зокрема, можна переглянути онлайн інформацію про стан завантаженості пунктів пропуску на кордоні України, у тому числі кількість легковиків та вантажівок, швидкість їхнього оформлення та іншу інформацію. На десяти пунктах на кордонах із Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Молдовою встановлено камери відеоспостереження. Це дає змогу в режимі реального часу бачити стан накопичення транспортних засобів перед ними.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!