Кулеба закликав бойкотувати мережу «Ашан» через продовження бізнесу в Росії
Уже понад 200 західних компаній повністю вийшли з російського ринку.
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

26 березня 2022, 13:27

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав клієнтів і партнерів бойкотувати мережу супермаркетів «Ашан» та інші торговельні мережі, які продовжують діяльність у росії. Про це він повідомив у своєму Твітері сьогодні, 26 березня.

Читайте також: Без літаків, смартфонів і авто. Які відомі компанії йдуть з російського ринку через війну в Україні

«Відмовляючись припинити підприємницьку діяльність в Росії, Ашан холдинг робить свідомий вибір для подальшого спонсорування російських звірств в Україні та отримання прибутків на крові. Я закликаю всіх клієнтів і партнерів по всьому світу бойкотувати мережу», – написав міністр у своєму Твіттері.

«Ашан Україна» – це український сегмент мережі супермаркетів та гіпермаркетів французької родини Auchan SA.

Нагадаємо, що через вторгнення в Україну Росія обійшла Іран і Північну Корею і перетворилась на найбільш підсанкційну державу у світі. Через війну в Україні світові гіганти покидають російські ринки, від цього економіка агресора може спуститись до рівня 1998 року. Відомо, що станом на 16 березня понад 200 західних компаній повністю вийшли з російського ринку.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"