Київ виключили з переліку територій можливих бойових дій

759 0
Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Київ не розглядають як територію можливих бойових дій.
Фото: Київська міська рада

Фото: Київська міська рада

У відомстві нагадали, що в кінці 2022 року уряд прийняв постанову № 1364, якою визначений механізм формування єдиного переліку територій, на яких ведуться чи велися бойові дії або тимчасово окупованих Росією. Про це повідомили у Мінреінтеграції.

Вказаний перелік періодично оновлюється відповідним наказом Мінреінтеграції.

«Так, наказом від 13 січня 2023 року № 14 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією. Згідно з наказом, місто Київ виключено із переліку територій можливих бойових дій», – зазначили в міністерстві.

Читайте також: Кличко вручив Борису Джонсону посвідчення почесного громадянина Києва з перевернутим з гори до низу прапором України.

Наголошується, що наказ затверджений за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних військових адміністрацій.

Документ зареєстрований Міністерством юстиції України 16 січня поточного року.

Ігор Ющенко

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!