Київ

Київ виплатить по 10 тисяч грн родинам дітей, чиї речі згоріли у пожежі в «Сонячних Карпатах»

652 0
У той період в оздоровчій поїздці перебували 148 дітей із Києва
Фото: КМР

Фото: КМР

Родини киян, діти яких втратили особисті речі внаслідок пожежі у відпочинковому комплексі «Сонячні Карпати» у вересні цього року, отримають матеріальну допомогу. Таке рішення підтримали 72 депутати Київради.

Міськрада вирішила надати родинам постраждалих одноразову адресну матеріальну допомогу в розмірі 10 000 грн, адже більшість дітей, які отримали путівки, із родин, які належать до пільгових категорій.

Внаслідок пожежі у вересні цього року у відпочинковому комплексі на Івано-Франківщині, всі особисті речі дітей, які приїхали на відпочинок, були знищені вогнем. У той період в оздоровчій поїздці перебували 148 дітей із Києва.

___________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!