Leopolis Jazz Fest оголосив другого хедлайнера фестивалю

1427 1
Камасі Вашингтон виступить 28 червня на сцені імені Едді Рознера.
Фото: Leopolis Jazz Fest 2020

Фото: Leopolis Jazz Fest 2020

Leopolis Jazz Fest 2020 оголосив ім’я ще одного хедлайнера десятого ювілейного фестивалю. Ним став один із провідних джазових музикантів сучасності Камасі Вашингтон. Про це повідомили організатори фестивалю.

Читайте також: Посуньтесь, щоб музика сіла поруч. Олексій Коган про джаз і життя

Він виступить 28 червня на сцені імені Едді Рознера. У 2015 році він випустив альбом The Epic. 172-хвилинна одіссея за участі гурту із 10 виконавців, The Next Step, збагачена елементами хіп-хопу, класичної музики та R&B, всім тим, що мало основний вплив на молодого саксофоніста та лідера гурту.

Визнаний критиками альбом The Epic отримав численні нагороди, зокрема American Music Prize та альбом року Gilles Peterson Worldwide. За цією роботою послідувала співпраця Вашингтона з іншими впливовими артистами, такими як Кендрік Ламар, Джон Ледженд, Run the Jewels, Ibeyi та створення концептуального мультимедійного альбому Harmony of Difference під час престижної бієнале в 2017 році в Музеї американського мистецтва Вітні в Нью-Йорку.

У червні 2018 року Вашингтон випустив альбом Heaven and Earth, який мав великий успіх. Альбом отримав найкращі нагороди, зокрема від Pitchfork, NPR, Variety, GQ, MOJO, та Complex. Співпрацюючи з такими передовими режисерами, як Бредфорд Янг, Дженн Нкіру, Теренс Ненс та Марк Томас, Вашингтон взяв учать у зйомках фільму As told to G/D thyself, на який надихнув альбом Heaven and Earth. Прем’єра стрічки відбулася на кінофестивалі Sundance у січні 2019 року. Фільм також показали на сценах The Broad, Stony Island Arts Bank, театру Apollo, та 180 The Strand у Лондоні.

Читайте також: Все буде step by step. Олексій Коган про Leopolis Jazz Fest

Крім Камасі Вашингтона, на сцені імені Едді Рознера у червні виступатиме американський трубач та композитор Кріс Ботті. У 2020 році Leopolis Jazz Fest відбуватиметься з 25 по 29 червня.

Читайте також:
13 Січня, 2020 16:40
Мешканець Поки не зро[***] відповідну сцену з відповідним відкритим залом у відповідному місці - нема сенсу ідти у туди, щоб серед піплу блатних, половина яким, все рівно, що Ботті, що Іринка Федишин.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!