Львів лідирує серед міст, де легко вести бізнес. Інфографіка

5606 0
Львів зайняв друге місце у рейтингу українських міст, сприятливих для ведення бізнесу.
фото: www.skyscrapercity.com

фото: www.skyscrapercity.com

В Українському кризовому медіа-центрі відбулась презентація результатів дослідження «Легкість ведення бізнесу. Рейтинг українських міст». За результатами дослідження Львів посів друге місце, інформує прес-служба ЛМР.

Рейтинг характеризує стан інвестиційного клімату та привабливості міст. Основою цього дослідження стала методологія Світового банку. Для першого дослідження було взято п’ять напрямків взаємодії підприємців з місцевими органами влади, а саме:

·        сплата місцевих податків;

·        створення підприємства;

·        одержання дозволів на будівництво;

·        оформлення земельної ділянки під об’єктом нерухомості;

·        приєднання до електромережі.

Читайте також: Галя балувана. Як Львів спустили з рейтингових небес на землю

Зображення у збільшеному розмірі можна переглянути за посиланням

Основними критеріями оцінювання стали «гроші» та «час», що витрачаються на проходження офіційних процедур, а також кількість «візитів» до органів державної/місцевої влади. Оцінювались обласні центри та місто Київ, за виключенням АРК Крим та міста Севастополь.

«Такий складений рейтинг – це дуже добре. Адже це оцінювали не ми, а незалежні інституції, що робили свої дослідження. Вони визнали, що все-таки бізнес-клімат у Львові є один з найкращих. Зрозуміло, що меж досконалості немає, що й підштовхує нас покращувати наші процедури. Зрештою, це не перший рейтинг, де Львів зауважили. Адже попереднім був рейтинг процедур прозорості, де ми були першими. Насправді, це нас й найбільше змушує думати, як би можна було спростити ще процедури для підприємців, для бізнесменів, щоб вони могли комфортно працювати у Львові», – зазначила директорка департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

Довідково. З 1 червня по 20 серпня Офіс ефективного регулювання та Спілка українських підприємців проаналізувала бізнес клімат у 24 областях України та місті Києві. Результатом став рейтинг легкості ведення бізнесу у обласних центрах «Regional Doing Business». Об’єктами формалізованого аналізу стали регуляторні процедури в обласних центрах України. Під час опитування підприємців використовувалася технологія «ExpressPoll» – електронна система проведення соціологічних досліджень. 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!