«Львівобленерго» пояснило похибку з графіками відключень світла

35952 0
Були й приклади, що в одному будинку було три групи відключень, оскільки живлення надходить із різних ліній.
Фото умовне

Фото умовне

«Львівобленерго» радить звіряти групу відключень, до якої належить будинок, із реальними вимкненнями електроенергії. Може бути помилка у самому списку від обленерго, тому його потрібно спершу перевірити на практиці. Про це у програмі Tvoemisto.tv «Тема тижня» повідомила речниця ПрАТ «Львівобленерго» Галина Петрушка. 

«На жаль, особливо у Львові відключення електроенергії проводить персонал, тобто це відбувається не дистанційно, а фізично: їде машина зі спеціалістами на станцію вмикає/вимикає. Буває трафік поганий, інші об’єктивні моменти, тому, якщо вимкнення зазначені з 17:00, насправді воно може початися пізніше, протягом години. Це один із моментів, чому не збігаються виключення з графіками. Інший – люди не були готові, що застосовуватимуть відключення по білих квадратиках. Хоча спочатку графік був створений таким чином, що в потрібний момент ми будемо вимикати, де є «можливе відключення», – пояснює вона.

Читайте також: Цієї ночі російські хакери атакували сайт «Львівобленерго»

Окрім цього, за словами Галини Петрушки, «Львівобленерго» попереджало про те, що змінилися групи відключень, однак не всі перевірили, чи залишилися їхні будинки у тих групах, що й раніше. Були навіть приклади, що в одному будинку було три групи відключень, оскільки живлення надходить із різних ліній. Для цього на сайті «Львівобленерго» можна уточнити графік за допомогою особового рахунку (побутові споживачі) або номера договору для юридичних осіб. 

«У меншості, але є й ще один момент. Приміром, ми думаємо, що будинок в І групі, а насправді він вже в ІІ. Після обстрілів постійно доводиться змінювати схеми живлення. І коли є такі звернення, що не збігаються графіки з реальними відключеннями, то найперше просимо мешканців зорієнуватися по годинах вимкнення. Якщо за годинами у вас перша група, а не друга, як у графіку, то все-таки орієнтуйтеся на першу. Може бути помилка в самому списку і треба його на практиці перевірити», – пояснює вона.

Якщо у «Львівобленерго» отримують декілька таких повідомлень, то цю інформацію передають диспетчерам.

Читайте також: На Львівщині діють відключення світла для споживачів. Графік

Нагадаємо, що енергетики просять українців вмикати електроприлади через 15-20 хвилин після відновлення світла. Це допоможе уникнути локальних аварій та відключень.

Ольга Коваль

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!