Львівщина перейшла у «жовту» зону карантину. Що змінюється

2479 0
Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів доведеться мати принаймні одне щеплення від Covid-19.
фото: rivnepost.rv.ua

фото: rivnepost.rv.ua

Від сьогодні, 7 грудня, Львівщина покинула «червону» зону карантину. Відтак, в області діятимуть нові карантинні обмеження, передбачені для «жовтого» рівня.

У межах жовтого рівня забороняється:

  • проводити будь-які масові заходи, крім тих, що стосуються оцінювання якості освіти (пробного ЗНО, вступних випробувань тощо); офіційних спортивних заходів; матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання протиепідемічних заходів;
  • робота кінотеатрів, театрів чи інших закладів культури;
  • робота закладів громадського харчування (бари, ресторани, кафе), крім адресної доставки та замовлень зі собою;
  • відвідувати заклади освіти. Заборона не поширюється на здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1-4 класів, а також закладів освіти, в яких усі працівники мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
  • відвідувати спортзали, фітнес-центри, басейни;
  • діяльність закладів, що надають послуги з розміщення (крім готелів, санаторно-курортних закладів, установ і закладів, які надають соціальні послуги);
  • здійснення перевезень пасажирів авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному та міжнародному сполученнях без наявності у них (крім осіб, які не досягли 18 років) без відповідних документів про вакцинацію чи одужання. Детальніше читайте тут.

 

Обмеження, передбачені жовтим рівнем, не будуть діяти, якщо всі працівники та відвідувачі матимуть один із документів: жовтий (чинний 30 днів) чи зелений Covid-сертифікат, міжнародне свідоцтво про вакцинацію, негативний ПЛР-тест, документ про одужання. Тобто для роботи та відвідування закладів на жовтому рівні достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б «жовтий» внутрішній Covid-сертифікат або тимчасово довідку 063-О, видану лікарем, який проводив щеплення.

Водночас це рішення не розповсюджується на Львів. Карантинні обмеження тут має затвердити міська комісія ТЕБ і НС. 

Нагадаємо, що з 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину. Торкнулися вони, перш за все, невакцинованих українців.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!