Львівська лікарня отримає 3,8 млн євро для покращення допомоги важкохворим

2257 0
Кошти виділять в межах Програми Interreg NEXT Poland-Ukraine.
Фото умовне

Фото умовне

На одну з львівських лікарень Євросоюз виділить 3,8 млн євро на покращення надання паліативної допомоги. Про це повідомив керівник Львівської ОВА Максим Козицький. 

«Мета – створити гідні умови, полегшити симптоми та зменшити страждання важкохворих людей, які перебувають на останніх стадіях хвороб», – йдеться у повідомленні. 

Відтак, проєкт втілюватимуть в межах Програми Interreg NEXT Poland – Ukraine на базі Другого медичного об’єднання.

Під час реалізації проєкту лікарі та молодший медичний персонал пройдуть навчання й підвищення кваліфікації на основі передових європейських стандартів. Йдеться також про ремонт і оснащення лікарень необхідним обладнанням. 

Нагадаємо, що 16 проєктів зі Львівщини стали переможцями у межах Програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027» за пріоритетом «Довкілля». Детальніше про проєкти та кошти, якіі на них виділять – за посиланням

___________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!