Львівська обласна державна адміністрація запрошує молодь на роботу

3195 0
Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації запрошує молодих та креативних людей випробувати свої можливості та потенціал на державній службі
фото: canindia.com

фото: canindia.com

Молоді пропонують посади начальника управління у справах національностей, релігій та фінансово-планової роботи, а також п’яти головних спеціалістів: сектору організаційно-кадрової роботи та проектів; відділу мистецтв та розвитку культури; відділу культурно-просвітницької роботи та навчальних закладів; відділу релігій та національностей; відділу програм, заходів та фінансово-планової роботи.

Читайте також: Львівська ОДА шукає нові кадри: перелік посад, умови конкурсу

За словами директора департаменту Христини Береговської, на цій посаді молодь зможе отримати неабиякий організаційно-мистецький досвід. Усі охочі можуть надсилати свої резюме на електронну адресу: uklviv@ukr.net. Телефони для довідок: 261 26 56, 261 25 64.

Опублікувала Мар’яна Федина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!