Львівська школа стала фіналістом проєкту «Екопатруль – найкращі практики»

1291 0
За звання найкращих змагалися 300 учнів із 30 навчальних закладів України.

Львівська середня загальноосвітня школа №100 стала фіналістом на Всеукраїнському екологічному проєкті «Екопатруль – найкращі практики». За звання найкращих змагалися 300 учнів із 30 навчальних закладів України, повідомляє Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World», який є організатором проєкту.

Читайте також: П’ять речей, які особисто ви можете зробити для виходу зі сміттєвої кризи

«Екопатруль – кращі практики» – це довготривала всеукраїнська освітня програма для соціально відповідальної учнівської молоді, мета якої полягає в запровадженні системи сортування відходів у закладах загальної середньої освіти та сталого розвитку громад.

Шкільні команди дистанційно навчалися, виконували домашні завдання, робили дослідження відповідального споживання в родині і місцевих пунктів приймання вторинної сировини.

Читайте також: У Львові почали встановлювати контейнери для органічних відходів. Фото

Фіналісти отримають дипломи та спеціально розроблені матеріали для подальшої ефективної діяльності  у своєму навчальному закладі й громаді: форму для Екопатрульних, методички, інформаційні матеріали, плакати, наліпки, браслети.

До речі, організатори створили перший в Україні онлайн курс із запровадження системи сортування відходів у навчальних закладах.

Нагадаємо, у Львові працює станція компостування органічних відходів. Усе  спочатку зважують, сортують, знезаражують, а вже потім подрібнюють та переробляють на компост

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!