Львівська залізниця заборонила посадку пасажирів на станціях «червоної» зони

8552 0
Перемишлянський та Пустомитівський райони від завтра, 14 вересня, перебуватимуть у червоній зоні епіднебезпеки.
фото Євгена Кравцова

фото Євгена Кравцова

У Перемишлянському та Пустомитівському районах Львівщини, в яких від завтра, 14 вересня, діятимуть нові карантинні обмеження, поїзди здійснюватимуть лише технічну висадку пасажирів.

Як повідомили у пресслужбі залізниці, починаючи з 14-го вересня поїзди сполученням Львів – Шкло – Львів, Львів – Мостиська, № Мостиська – Львів робитимуть технічну зупинку лише для висадки псажирів у Зимній Воді.

Поїзди сполученням Львів – Тернопіль – Львів – Золочів – Львів – Здолбунів, сполученням Тернопіль – Львів – Золочів – Львів – Здолбунів – Львів зупинятимуться лише для висадки пасажирів у Підбірцях, пл 1460 км, Борщовичах, Залугах.

Поїзди Львів – Рава-Руська, Рава-Руська – Львів зупинятимуться для висадки пасажирів на ст. Брюховичі.

Поїзди сполученням Львів – Сянки, Сянки – Львів робитимуть технічну зупинку для висадки пасажирів на ст. Оброшин, Ставчани, Містки.

Поїзди сполученням Львів – Трускавець, Трускавець – Львів зупинятимуться лише для висадки пасажирів на ст. Оброшин, Глинна-Наварія, Пустомити, Семенівка, Щирець-І, Щирець-ІІ, Дмитре, Черкаси.

Поїзди сполученням Львів – Стоянів – Львів – Сокаль, Стоянів – Львів – Сокаль – Львів здійснюватимуть лише висадку пасажирів на ст. Дубляни Львівські.

Поїзди сполученням Львів – Лавочне – Львів – Мукачево, Лавочне – Львів – Мукачево – Львів робитимуть технічну зупинку для висадки пасажирів га ст. Оброшин, Глинна-Наварія, Пустомити, Семенівка, Щирець-І, Щирець-ІІ, Дмитре, Черкаси.

Поїзди сполученням Львів – Ходорів, Ходорів – Львів здійснюватимуть висадку пасажирів на ст. Давидів, пл 22 км, Старе Село, пл 28 км, Підмонастир, пл 33 км, Глібовичі;

Такі обмеження діятимуть доти, поки Державна комісія з питань ТЕБ і НС не змінить зонування територій. 

Нагадаємо, що два райони Львівщини ввійшли до червоної зони через Covid-19 – це Перемишлянський та Пустомитівський. Від завтра там понад пів сотні шкіл переходять на дистанційне навчання. Львів залишається у помаранчевій зоні епіднебезпеки.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!