Львівські борці здобули 5 медалей на Чемпіонаті Європи. Фото

2254 0
Завдяки зусиллям львівських борців українська збірна стала «другою» у Європі.
Фото ЛОДА

Фото ЛОДА

Вихованці Львівського фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» у складі збірної команди України вибороли п’ять медалей на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед молоді до 23 років, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Так, Оксана Чудик (тренери – Ткачишин С., Раковський О.) у ваговій категорії до 65 кг та Ангеліна Лисак(тренери – Кушнір А., Скобельський О.) у ваговій категорії до 62 кг здобули «золоті» нагороди чемпіонату Європи.

Юрій Ідзінський (тренери – Проців Р., Глібенко В.) у фіналі у ваговій категорії до 125 кг виборов «срібло».

Романна Вовчак (тренери – Ткачишин С., Раковський О.) у ваговій категорії до 72 кг та Христина-Зоряна Демко (тренери – Вуйцик Я., Скобельський О.) у ваговій категорії до 55 кг зайняли третє місце.

Нагадаємо, двоє львів’ян у складі збірної команди юніорів здобули три медалі на Кубку світу серед юніорів.